2737
2739
عنوان

بیضه نزول نکرده نوزادان پسر

19140 بازدید | 40 پست
سلام. بعد از تولد پسرمون متوجه شدیم بیضه راستش پایین نیومده بعد از مراجعه به دکتر گفت که تا یکسالگی باید صبر کنید اگه پایین نیومد باید با جراحی اونو پایین آورد. الان پسرمون 14 ماهشه و برای ما که بعد از چندین سال خدا این فرزند رو بهمون داده برامون خیلی سخته که راضی به جراحی پسرمون بشیم هر چند عمل ساده ای باشه خواهش میکنم اگه دوستانی هستن که فرزند خودشون یا آشناهاشون همچین مشکلی داشته از تجربیاتشون بگن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر خالم گویا اینجوری بوده اما تو هشت سالگی عملش کردن و الانم بچه داره و مسکلی هم نداره شنیدم هملش اسونه اگه لتزمه حتمن انجام بدین چون شنیدم اگه انجام نشه مشکلات ناباروری میاره
تو را من چشم در راهم
2742
فکر کنم اگه انجام ندی خطرناک باشه برا آیندش
از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
2738
یکی از اقوام ما داشته دیر متوجه شدن الان ناباروره عملش سادس منم پسر فتق بیضه شد توو چهل روزگی عمل کرد تهرانی؟
مطالعه ی کتاب زن کامل نوشته ماربل مورگان رو به همه ی دوستانی که به تغییر مثبت در زندگی مشترک علاقمندند پیشنهاد میکنم
فقط مطمئن باش از جراحش و بیهوشی.این دوتا واقعا مهمند پسرم رو دکتر جواد غروبی عمل کرد فوق تخصص ارولوژی کودکان .خیلی هم باسواد و با حوصله است.هر بار که بری مطبش صدتا سوال هم که بپرسی با صبر و حوصله جواب میده .‌پسرم کلینیک عمل شد بستری هم نشد عصری آوردمش خونه
اللهم صل علی محمد و آل محمد ♡
اگه بیضه بالا بمونه خطرناکه...باعث عقیم شدن بچه میشه...چون اونجا گرم میشه و برای بیضه گرما خوب نیست... الان از هر ده پسر یکیشون اینجوری به دنیا میان...درمانش خیلی ساده ست و با دو تا سوراخ بیضه رو میکشن پایین..دقت کردی فقط دو تا سوراخ...بعضی بچه ها جفت بیضه هاشون بالاست
2706