2733
2739
سلام

راضی بودید؟؟؟/ منافذ بسته شد؟؟؟/// جای لکه و جوش از بین رفت>>؟؟؟؟؟

چند جلسه رفتید؟؟؟؟؟؟؟/ هزینش چقدر شد؟؟؟؟؟؟

ممنون
مامان نگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه میکرو با rf فرق داره
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
من میکرو کردم راضی نبودم اما الان واسه لک میخوام برم rf کنم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2740
تیکا جان من خودم 3جلسه میکرو و 2 جلسه لیزر فرکشنال کردم نتیجه نداد همه سطحی بود و بدرد منافذ ریز میخوره نه جای جوشهای عمیق یه دکتری به من پیشنهاد یه لیزری رو کرد که یادم نیست چی بود ولی به من گفت جلسه ای 500 میشه و 3 جلسه لازم دارم البته هنوز نرفتم و میترسم که اینبار هم ولم حروم شه
2706