2737
2739

امروز بهم زنگ زدن از دادگاه گفتن مطمینی نمیخای دیگ فرصت بدی😭😭

خیلی سخته اگ ب چندماه پیش برمیگشتم و میدونستم اینقد جدایی سخته جدا نمیشدم 

دعا کنید برای حالممم😭

من سپردم ب خدا ،هرچه خودش میخاهد🙌🏻😇
از چه نظر سخته؟ خب چرا برنمیگردی ؟

همه نظر 

وحشت دارم از طلاق

خیلی اصرارم کردن چند ماه من میگفتم جدا میخام بشم نمیتونستم ببخشمشون

الان برگردم خیلی بدترن و بی عزت تره و شاید وضعبت زندگیم خیلی بدتر بشه و دیگ‌ترس شوهرم ریخته باشع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یاد خودت بیار اون موقع ک پیشش بودی از بغل کردنشحالت بد نمیشد ؟از اینکه دستش بهت میخورد ؟ اگه حالت بد میشده  حاله بد الانترو تحمل کن 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
خب بگو نه، میخام فرصت بدم

اخه اعتمادیم ندارم برم تو زندگی عصن وضعبت بدیه جرعت نه ادامه رو دارم ن طلاق

تاپیکامو بخونی متوجه جریانم میشی ک چقد بی اعتمادم

یاد خودت بیار اون موقع ک پیشش بودی از بغل کردنشحالت بد نمیشد ؟از اینکه دستش بهت میخورد ؟ اگه حالت بد ...

ن بابا اخلاقش خوب‌بود چرا حالم بد بشه مشکلات ما مث اعتیاد و قمار و بیشفعالیو دارو درمانی داش 

2740
همه نظر  وحشت دارم از طلاق خیلی اصرارم کردن چند ماه من میگفتم جدا میخام بشم نمیتونستم ببخشمشو ...

عزیزم میفهمم چی میگی منم زنم درک میکنم یه چیزاییش رو 

ولی خب راهی که رفتی پس با قدرت ادامه بده

زندگی در همه صورت سختی داره والا 

طلاق هم یه مرحله ست و میگذره و یاد میگیری چطوری زندگی کنی

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
میتونی برگردی.؟؟؟؟ خیلی سخته اگ با هم خوب بودین ک سخت تره  انشالله یه راهی پیدا میکنی  ...

نمیتونم برگردم مث اب ریختس 

خیللللی سخته دارم خیلی حالم بده😭

هنوز دیر نشده اگه پشیمونی زنگ ززن به شوهرت بگو من  این چند ماه که از دور بودم خیلی اذیت شدم و متوجه شدم دوست دارم و از طرفی دل میخواد تا ابد برای تو باشم و از نگاه بد مرذم که میفهمن طلاق دارم مگیرم بدم میاد بیا به زندگی مشترکمون یه فرصت بدیم البته اگه موافقی و یهی کنیم اشتباهات گذشته مون رو تکرار نکنیم خلاصه به زبون بگیرش و برگرد 

عزیزم میفهمم چی میگی منم زنم درک میکنم یه چیزاییش رو  ولی خب راهی که رفتی پس با قدرت ادامه بده ...

خیلی سخته هم‌دوس‌دارم مشکلامون نباشن

هم اینقد ازش یپچیزایی دیدم ک میگم نرم تو زندگی

😞

هنوز دیر نشده اگه پشیمونی زنگ ززن به شوهرت بگو من  این چند ماه که از دور بودم خیلی اذیت شدم و م ...

اخه یک ماه پیشم باش حرف زدم گفتمش کمکت کنم ترک کنی هیچ وقت نری سمت این چیزا 

گف شاید بعد ی مدت دوبارع لغزشی ببینی ازم نباید باز طلاق بگیری ببین قدرتش داری 

منم گفتم نه😭

خیلی سخته هم‌دوس‌دارم مشکلامون نباشن هم اینقد ازش یپچیزایی دیدم ک میگم نرم تو زندگی 😞

مگه قبل از این همه سعیت رو نکردی که مشکلات رو حل کنی؟ بنظرت راهی مونده که نرفتی؟ اگه آره خب بازم بیشتر فکر کن 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706