2737
2734
سلام بچه هامنم پریودام نامنظمه ولی مهرماه6شدمولی الان چندوقته نوک سینه هام دردمیکنه اطراف نافم وتخمدان راستم تیرمیکشه قبل اونم تب داشتم وکمردردتاپاهام زده بودنمیتونستم ازجام پاشم وکم حوصله وعصبی وخستکی دارم ولی یک هفته پیش بی بی چکم منفیشدخیلی افسردم بنظرتون زود بوده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم تو هفته ۵ بارداریم.از چند روز قبل پری لک بینی داشتم و مشکوک ب بارداری شدم بیبی چک زدم مثبت شد رفتم آز خون مثبت شد.دلدرد و کمر درد دارم نفخ شدید و مور مور شدن سینه هام.تیر کشیدن تخمدونام.رفتم پیش دکتر برام شیاف تجویز کرد شبی یکی ک خداروشکر از زمانی که استفاده میکنم لک بینیم خوب شده.
2742
سلام ، من دو دوره کلفومین استفاده کردم. ماه اول به دلیل اینکه رفتیم شهرستان نتونستیم اقدام کنیم . ولی ماه دوم که کلموفین رو خوردم ، و روز ١١ رفتم سونو واژینال دوتا فولیکول ١٥ و ١٨ داشتم. روز ١٣ هم امپول hcg زدم. و روز ١٤ و ١٦ هم اقدام داشتم استرادیول هم خوردم ، از شب ده روزی دوتا دوفاستون هم به دلیل تنظیم پریودی میخوردم از روز ١٦ شبی ١ به مدت ١٠ شب شب ٢٦ که دوفاستونم تموم شد از هولم بی بی چک گذاشتم بک خط خیلی خیلی کمرنگ اومد فردا صبح هم با اولین ادرار گذاشتم دوباره خط افتاد ولی کمرنگ همون روز رفتم ازمایش دادم و بتا خونم ٦٤ بود امروز هم ٢٨ سیکلم فرق العاده درد زیر دل دارم که امونم رو بریده رفتم پیش دکترم ایشون بهم هیوسین ، ایزوپرین و دوفاستون دادن برای ١٠ روز بعد هم که میشه ٣٧ سیکلم بهم ازمایش خون دادن به نظر شما من الان باردارم ؟ و ایا کسی بوده انقد زود ازمایش خونش بالا بشه ؟ این درد های زیر دل طبیعی ؟ دردش دقیقا مث پریود تیر میکشه ، کمرم و لگنم هم همین طور .
سلام مامان مهسا جان حامله ای مبارک باشه منم کلومیفن و امپول استفاده کردم امروز ۲۲پری هستم بدجور تخمدانام تیرمیکشه واژنم تیرمیکشه نمیدونم حاملم یا نه علایمت چی بود ممنون
خدایا شکرت منم بالاخره مادر شدم الهی همه منتظرا دامنشون سبز شه بگو ان شالله😍😍
2740
سلام بچه ها امروز روز 25ام پریودمه،همش 27روزه میشم،اقدام بارداری کردم این ماه،الان روز25امه،ازدیشب زیرشکمم دردخفیف پریودی دارم،انگارمنقبض هم شده شکمم. بنظرتون باردارم؟یا واسه نزدیکی بر عادته! قبلن اینجوری نمیشدم
سلام من رویا هستم 6 ماهه برای بارداری اقدام کردم و هرماه هم علائمش رو داشتم ولی ین ماه 13 دی باید پری می شدم که نشدم فرداس بیبی چک زدم منفی شد. 4 روز بعدش آز دادم منفی شد. از 10 روز بعد لکه بینی دارم و ترشح خیلی کم قهوه ای رنگ تا الان که 26 دی شده. کمر درد، پهلودرد و کمی سرگیجه هم دارم. امروز بیبی چک زدم خط دوم خیلی خیلی کمرنگ بود. به نظرتون باردارم؟ تازه سونو هم دادم کیست نداشتم گفت همه چیز طبیعیه تورو خدا راهنمایی کنید
خانومایی که باردارید تبریک میگم،خانومایی که تو پریودیهاشون علایم واضح وشدید دارن تو حاملگیشون به احتمال زیاد هیچ علایمی نشون نمیدن، من الان در هفته۶ بارداری هستم واز جمله کسایی بودم که علایم پریودی وحشتناک داشتم این ماه فقط سینه هام یه ده روز قبل پری درد گرفت،همین. بعد روز ۲۴ پری بیبی مثبت شد،من پری هام ۲۸ تا ۳۰ روز هست

سلام 

من ۱فروردین پریودم شروع شد روز۱۵ام رابطه داشتم و با جلوگیری نداشتم الان ۱۴روز از تاریخ پریودیم گذشته سردرد و پشت درد هم خیییلی دارم گاهی اوقات حالت تهوع و خیلی کم دردزیر شک

ایا بارداری ؟؟؟کمکم کنید 

به نفسهای تو بنداست،مراهرنفسی..
2706