2733
2734
عنوان

جنین اهداکنم؟

949 بازدید | 61 پست

خیلی به پول نیاز دارم

یبار اهداکردم

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

چجوریه?از اول خارج رحم شکل میگیره درسته?

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی تخمک خودت رو بدی ؟ 

اره تخمک بااسپرم شوهرم میشه جنین

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
یعنی تخمک خودت رو بدی ؟ 

نه دیگه جنین تخمک بارور شده با اسپرم شوهرش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
چجوریه?از اول خارج رحم شکل میگیره درسته?

اره

۹ ماه بچه یکی دیگرو تو شکمت داشته باشی بخاطر ۱۵۰ میلیون؟

بخاطر پول بنظرم ارزش نداره خودتو حقیر کنی 

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
۹ ماه بچه یکی دیگرو تو شکمت داشته باشی بخاطر ۱۵۰ میلیون؟ بخاطر پول بنظرم ارزش نداره خودتو حقیر کنی& ...

بچه ها اون رحم اجاره ایه این جنین شو میده برا یکی دیگه میذارن تو شکم ش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وایعنی چه؟مگه جنین هم اهدامیکنن منظورت تخمکه ؟ دراونصورت اسمش هم اهدانیست و فروشیه 😃

من ۱۸تاجنین دادم فقد۱۰م دادن همه پول رسید به رابط

۹ ماه بچه یکی دیگرو تو شکمت داشته باشی بخاطر ۱۵۰ میلیون؟ بخاطر پول بنظرم ارزش نداره خودتو حقیر کنی& ...

150  هم نیست الان شده 400 تا 900

1
5
10
15
20
25
30
35
40