2733
2739
دوست جونا دیروز رفتم دندونپزشکی چون یه مدته سوراخ شده دندونم، اما دکتر بعد معاینه گفت که ای بابا دندونای عقلت چرا اینجوری در اومدن و باید کشیده بشن و اگه نکنی بقیه دندونات کج میشن و ......حرف جراحی نزد،اما خودم فکرمیکنم شاید جراحی هم بخواد!
من دنیا روی سرم خراب شد یهوووووووو ! چون خیلی خیلی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی از دندونپزشکی و هرچی که مربوط به دندون بشه میترسم!
حالا نمیدونم چیکار کنم!چه جوری خودم و راضی کنم که نترسم!
یعنی ممکنه دندونام کج بشه بعد یه مدت؟؟؟ کسی اینجا دندون عقل کشیده؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم چند سالته؟
من 29 سالمه و دندونای عقلم همشون خوابیده در اومدن 7 سال پیش یه دکتری به منم همینو گفت و من رفتم یکیشو در آوردم واقعا سخت بود هفته ی پیش رفتم پیش دندان پزشکی که از بچگی می رفتم پیشش خیلی توی کارش ماهره بهش گفتم لازم هست در بیارم دندونای عقلمو گفت نه هر وقت خراب شدن بیا درشون بیار
Lilypie Pregnancy tickers
عزیزم
من دندون عقلم افقی در اومده بود.داشت به باقی دندونام فشار می آورد و اونارو کج کرد
رفتم کشیدم
جراحی هم داشت
نمیخوام بترسونمت
خیلی وحشتناک بود زیر جراحی فشارم افتاد و به آبمیوه و اینا رسید
امیدوارم واسه تو اینجوری نشه
Lilypie First Birthday tickers
2738
آی گفتی سایه منم همینجوریم از دندون پزشکی و همه کاراش متنفرم و البته میترسم حاضرم 20 تا آمپول به بدنم بزنم اما یه بی حسی به لثه هام نزنم الان هم دندون درد بدی دارم موندم چیکار کنم
خدایا همه از تو میخواهند "بدهی" اما،
من از تو میخواهم "بگیری" خستگی،دلتنگی و غصه ها را ،
از لحظه لحظه ی روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم
من 4 تا دندون عقلمو جراحی کردم چون افقی در اومده بودن و بقیه دندونامو کج کردن که مجبور شدم ارتودنسی کنم.اگه کج در اومده یا افقی به سمت دندونای داخلیت حتما به حرف دکترت گوش کن.ترس نداره که عزیزم.بی حس میکنن اصلا هیچی متوجه نمیشی بعدشم که مسکن میخوری.دکتری که برام جراحی کرد خیلی ماهر بود یه دقیقه هم طول نکشید خیلی زود هم خوب شد.من رفتم دندونپزشکی بیمارستان میلاد هزینه جراحی هم ندادم :)
2706