2733
2739
عنوان

کسی بوده دندونای عقلش و کشیده باشه؟؟؟ :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1851 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چاره ای نداری
باید بکشی
خواهر من دندون عقلش به ریشه یه دندونای دیگه اش فشار میاورد دکتر گفته بود اگه دیر میومدی ممکن بود خدای نکرده شنواییتو از دست بدی
ولی بهت توصیه میکنم حتما پیش یه دکتر ماهر بری
منخودم اشتباه کردم رفتم پیش دکتر خودم 2 ماه درد کشیدم.دردی که هر وقت یادم میاد تنم میلرزه
ولی خواهرم رفته بود پیش دندون پزشکی که تخصص فک و صورت داشت خیلی راحت تر بود با اینکه جراحی اون خیلی سخت تر بود
2731
عزیزم من هفته پیش یکی ش رو کشیدم دو هفته پیشش هم یکی دیگه .جفتش بالا بود و کج در اومده بود . آمپول بی حسی می زنه اصلا هم درد نداره . برای من جراحی نبود از آمپول بی حسی تا کشیدنش 5 دقیقه طول کشید . فقط بعدش باید پانسمان روش بزاری که خونش زود تر بند بیاد .
ولی الان خیلی حس خوبی دارم چون هم به دندونای دیگم فشار می اومد هم پوسیده بودن ممکن دندون بغلی رو هم خراب کنن .
من یک دونه رو کشیدم...
یه مدت دندونمو فشار میدادم به هم درد میگرفت..دکترم عکس گرفت گفت دندون عقلم رفته زیر ریشه دندون آسیام داره بهش فشار میآره.. تو همون مطب یه خراش داد و اونو درآورد.. درد نداشت.. البته اون روز تو مود دندون کشیدن بود... وگرنه به قول خودش باید میرفتم جراحی ...
2740
بیمارستان میلاد همون که نزدیک برج میلاده دیگه.قبلش باید زنگ بزنی بهت وقت میدن بری ویزیت بشی با یه دکتر دندونپزشک عمومی که معمولا اول میگن عکس بگیری و اگه نیاز به ترمیم یا کشیدن دندون داشته باشی برات انجام میدن اگه جراحی بخواد یا بیشتر کار داشته باشه دوباره بهت وقت میدن با یه متخصص .فقط اگه شانس بیاری بتونی شمارشو بگیری دیگه بقیش راحته