2737
2734

عزیزم ۶ ماه نشده هنوز.

تازه یکماه از ابتلام میگذره. ولی با وجود اینکه بدن خیلی قوی در مقابل بیماریها دارم.

امروز از صبح تا الان ترجیح دادم بخوابم.

تازه نوع خیلی خفیف بودم و ۳ روزه خوب شده بودم. دیگه خودت در نظر بگیر نوع شدید  چی میشه بدنشون

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.
عزیزم ۶ ماه نشده هنوز. تازه یکماه از ابتلام میگذره. ولی با وجود اینکه بدن خیلی قوی در مقابل بیماریه ...

والا منم خفیف بودم اما یهو از سر هفته ۴ ام حالم بد شد تا همین الان.دردی نیست که نکشیده باشم.دیگه کم کم دارم شک میکنم که ربطی به کرونا داشته باشه.دیوونه شدم.همش از استرس گریه میکنم.از تمام زندگیم افتادم😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا منم خفیف بودم اما یهو از سر هفته ۴ ام حالم بد شد تا همین الان.دردی نیست که نکشیده باشم.دیگه کم ...

به دکتر بگو

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.
2742

مولتی ویتامین و قرص آهن و ویتامین دی و ویتامین سی و زینک و..

اینا رو خوردی؟

مولتی ویتامین و قرص آهن و ویتامین دی و ویتامین سی و زینک و.. اینا رو خوردی؟

همه چی خوردم و میخورم

آزمایشام هیچی توش نبود.معلوم نیست چیه.گفتم شاید اینجا کسی مثل من باشه قوت قلب بگیرم.۱۰ کیلو وزن کم کردم و اصلا اضافه نمیشه وزنم

همه چی خوردم و میخورم آزمایشام هیچی توش نبود.معلوم نیست چیه.گفتم شاید اینجا کسی مثل من باشه قوت قلب ...

عزیزم به این حالت میگن لانگ کویید یا همون کرونای طولانی .فعلا دارن روش تجقیق میکنن .چاره ای جز مصرف دارو و رواندرمانی و ورزشهای خیلی سبک نداریم .من یکسال و هشت ماهه از زندگی افتادم .همه دردای عالم تو وجودمه .

2740
عزیزم به این حالت میگن لانگ کویید یا همون کرونای طولانی .فعلا دارن روش تجقیق میکنن .چاره ای جز مصرف ...

شما واکسن زدی؟ من میترسم با این ضعف‌و بدن درد و غدد لنفاوی اکتیو واکسن بزنم

چکار کنیم؟!😭😭

عزیزان لطفاً همه واکسن بزنیم تا زنجیره قطع بشه، با لجبازی همه نابود میشیم

والا من نمیخوام لجبازی کنم.فقط توان عوارض بیشتر از اینو ندارم.میترسم واکسن بزنم یه بلای عجیب تر از این سرم بیاد😔😔

عزیزم به این حالت میگن لانگ کویید یا همون کرونای طولانی .فعلا دارن روش تجقیق میکنن .چاره ای جز مصرف ...

شما عوارضتون چیه؟ منم از زندگی افتادم.شدم یه آدم افسرده پر از درد و ضعف بدنی وحشتناک

والا من نمیخوام لجبازی کنم.فقط توان عوارض بیشتر از اینو ندارم.میترسم واکسن بزنم یه بلای عجیب تر از ا ...

کسی که کرونا گرفته مثل ابجیم هنوزم تا سرما میخوره درجا تمام علایم کرونا باهمون شدت میان سراغش ولی پدر و مادرم که ۴ ماهه واکسن زدن به جرات میگم راحت شدن و هیچ عارضه ای نداشتن

دنیام دخترم
شما عوارضتون چیه؟ منم از زندگی افتادم.شدم یه آدم افسرده پر از درد و ضعف بدنی وحشتناک

توصیه میکنم برید پیش روانپزشک .فعلا آسنترا و ملاتونین مصرف میکنم و تقویت کننده ها .عوارض کم و زیاد میشه ولی برای من از اول باقی موند . سعی کنید خوابتون نتظیم باشه

2706