2737
2734
توصیه میکنم برید پیش روانپزشک .فعلا آسنترا و ملاتونین مصرف میکنم و تقویت کننده ها .عوارض کم و زیاد م ...

من چون درد غدد لنفاوی دارم.توهم سرطان دارم همش.دکترام همراهیم میکنن.نمیدونم واقعا باید جدیش بگیرم یا نه.شبا تا صبح تو خواب خیس عرق میشم و این بهم استرس میده.روان پزشک خوبم نمیشناسم.همشون پولکی هستن.😔

من چون درد غدد لنفاوی دارم.توهم سرطان دارم همش.دکترام همراهیم میکنن.نمیدونم واقعا باید جدیش بگیرم یا ...

من یه مدت بعد کرونا این مشکل رو داشتم ولی خوب شد به نظرم نگران نباشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
من چون درد غدد لنفاوی دارم.توهم سرطان دارم همش.دکترام همراهیم میکنن.نمیدونم واقعا باید جدیش بگیرم یا ...

سونوی زیر بغل و سینه انجام دادی؟

میشه لطفا برای حاجت دل خودم و خودت یه صلوات بفرستی
آره.فیبروکیستیک بود.اما نمیدونم چرا انقدر زیر بغلام تیر میکشه و درد میکنه

فیبروکیستیک همینه دیگه ویتامین ایی بخور

منم همینطورم تازه کتفمم مداوم درد میکنه نمیدونم چرا

فیبروکیستیک همینه دیگه ویتامین ایی بخور منم همینطورم تازه کتفمم مداوم درد میکنه نمیدونم چرا

من تاحالا درد زیر بغل نداشتم.اما از بعد کرونا شروع شده و ولم نمیکنه.مگه میشه انقدر زیر بغل درد بگیره آخه؟! شمام زیر بغلت تیر میکشه؟

من تاحالا درد زیر بغل نداشتم.اما از بعد کرونا شروع شده و ولم نمیکنه.مگه میشه انقدر زیر بغل درد بگیره ...

بله تیر میکشه گاهی قفسه سینمم درد میگیره میگم نکنه قفسه سینمم خدایی نکرده مشکل داره

2706