2733
2734

وای برادر زاده منم اینجوری لباش سیاااه میشه 

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر منم به گریش جواب ندم ریسه میره  اونموقع یا شیر یده یا انگشتتو هی بزن به لباش فک کنه سینه اش اروم بگیره 

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      

آهن بدنش کمه. بهش قطره آهن بده. اگر دوماه دادی و تغییری نکرد برو قلوه گوسفند بخر با زعفران درست کن و بهش بده تا تقویت بشه

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
2738
پسر منم به گریش جواب ندم ریسه میره  اونموقع یا شیر یده یا انگشتتو هی بزن به لباش فک کنه سینه اش ...

به لباش بزنم؟

دیشب یه ثانیه کامل از هوش رفت ویشگون گرفتم محکم زدم تو سرش تا دوباره گریه کرد

رنگش مثل گچ میشه

اهن هر شب بهش میدم سه شیره میخوره

چکا رکنم می ترسم وسطش تشنج کنه 

به لباش بزنم؟ دیشب یه ثانیه کامل از هوش رفت ویشگون گرفتم محکم زدم تو سرش تا دوباره گریه کرد رنگش م ...

آهن بدنش کمه با سه شیره جبران نمیشه. حتما ببرش متخصص براش یه آهن خوب بنویسه. خواهرزاده منم اینجوری بود دکتر که برد متوجه شد از کمبود اهنه

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103
به لباش بزنم؟ دیشب یه ثانیه کامل از هوش رفت ویشگون گرفتم محکم زدم تو سرش تا دوباره گریه کرد رنگش م ...

چراااا میزنی تووو سرششششششش

اره انگشتتو بزن تن تن به لباش

مامانم زود ببخشید ک..ن بچه رو میگیره

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍