2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

285 بازدید | 35 پست

من تنبلی تخمدان داشتم. هر 45روز یکبار میشدم

دکتر گفت باید قرص بخوری چون میزان هورمون تستروژن یا مردونت بالاست

ولی من رفتم داروخانه دیدم قرصا خیلی گرونن نگرفتم

حالا چندماهی هست دو بار در ماه میشم منی ک خیلی دیر به دیر میشدم😶😐

کسی تاحالا اینجوری شده؟ یعنی از چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از هرچی باشه و دلیلش هرچی باشه باید دارو بخوری خوب بشی دیگه  تنبلی تخمدان اگر جلوشو نگیری اذیت ...

من تنبلب تخمدان بخاطر سطح بالا هرمون مردونه ام داشتم و قرصاش با بقیه قرصا فرق میکنه و ورقی 500تومنه

2731

عزیزم دفترچه بیمه نداری؟ 

داروهاش در حد دویست سیصد تومن میشه که ☹️ دوفاستون هست یا مدروکسی پروژسترون که دوتاش خیلی گرون نیست 

و باید تا بدتر نشدی مصرف کنی

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
من تنبلب تخمدان بخاطر سطح بالا هرمون مردونه ام داشتم و قرصاش با بقیه قرصا فرق میکنه و ورقی 500تومنه

چی واست نوشته؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
داروهای هورمونی با بیمه حساب نمیشن. و ورقه ای 500بودن

ربطی نداره به هورمونی ، احتمالا خارجیه که آزاد حسابش میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=338990638]من تنبلب تخمدان بخاطر سطح بالا هرمون مردونه ام داشتم و قرصاش با بقیه قرصا فرق میکنه و ورقی 500تومنه[/QUOTE

بگو ورقی پنج میلیون 

اول و آخر که باید بگیری 

دقیقا بالا بودن  هورمون مردونه کچلی مردونه ایجاد می‌کنه یعنی جلوی سرت خالی میشه کامل 

بالاخره این همه خرج لباس و لوازم آرایش و ...میکنیم 

اینم که سلامتی بدن هست 

حالا خودت می‌دونی 

هرکسی شرایط خودشو بهتر می‌دونه 

[QUOTE=338990638]من تنبلب تخمدان بخاطر سطح بالا هرمون مردونه ام داشتم و قرصاش با بقیه قرصا فرق میکنه ...

خالی شدن مو هیچی 🤦🏼‍♀️ بچه دار شدنش با بدبختی میشه اگه جلوشو نگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=338990638]من تنبلب تخمدان بخاطر سطح بالا هرمون مردونه ام داشتم و قرصاش با بقیه قرصا فرق میکنه ...

عزیزم تو از کجا میدونی من چقد خرج میکنم

اگه داشتم ک میگرفتم

بعد بحث یماه دوماه خوردن فقط نیست

خالی شدن مو هیچی 🤦🏼‍♀️ بچه دار شدنش با بدبختی میشه اگه جلوشو نگیره

دقیقا .... متاسفانه عوارض کم‌نداره این لعنتی .اگر اسی میدونست چقدر می‌تونه آزار دهنده باشه عوارضش پونصد تومن که سهله پنج میلیون میداد یه ورق قرص میگرفت

2706