2733
2739
عنوان

******چربی سوز ****

595 بازدید | 19 پست
سلام دوستان میخواستم بدونم قرص چربی سوز ونوستات بهتره یا ال کارنتین و ضرر کدوم کمتر؟ کسی تا حالا استفاده کرده؟ نتیجه گرفته ؟
وقتی تو نیستی نه هست های ما اینگونه که باید و نه بایدها....به یاد پدر عزیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ونوستات 3-6 ماه مجاز به مصرف هستیم از عوارض قطعش هم یبوست هست فقط 30% چربی هر وعده از غذا رو مانع جذبش میشه مثلا اگه فسنجون بخوری 30% چربیش جذب نمیشه ویتامین های محلوا در چربیت هم دفع میشه

ال کارنیتین رو اگه ورزش میکنی و فعالیت چربی سوز داری باید استفاده کنی وگرنه فایده نداره اونم با دوز کافی
2728
من ورزش میکنم پیاده روی زیاد میرم فقط یه مقدار چربی پهلو و شکمی دارم پس ال کارنتین بهتره درسته؟
2738
مانوش جان من اصلا قهوه دوست ندارم ولی چای خور حرفه ای هستم البته چای سبز هم روزی 1 لیوان میخورم
من تازه باشگاه ثبت نام کردم 3 روز در هفته میرم صبح ها یک قهوه تلخ می خورم و یک قرص الکارنتین البته خارجیشو پیدا نکردم ایرانیشو می خورم بعدش میرم باشگاه

کلم بروکلی هم خیلی می خورم مخصوصا با اب نارنج هم خام می تونی بخوری هم اینکه یک ابجوش میزاری وقتی اب جوش اومد کلمو داخلش میندازی و میزاری 10 مین بجوشه بعدشم اب نارنج بزن بخور
2706