2733
2739

من ی شهر دیگ ازدواج کردم چن روز ا‌ومدم شهر خودم خونه مامانم زن داداشم اسمش مهساس ظرف هارو شست قابلمه تهش ته دیگ چسبیده بود اب ریخت توش گذاشت کنار تا خیس بخوره بعد خداحافظی کرد رفت خونه خودشون

وقتی رفت مامانم گفت دختره عقب مونده قابلمه رو دیگ نشست یکیشو میشوره ده تاشو نمیشوره هی مورد شعورش بزنه با این ظرف شستناش!

اعصابم خرد شد بش گفتم چ طرز حرف زدنه چقد بی چشم رویی حیف دختر مردم ک اومده تو خانواده گوه ما چجور میشست وقتی کف قابلمه چسبیده ؟!!اصن وظیفش نیس ک ظرف بشوره  اگر کاری می‌کنه از رو لطف و محبته من خودم خونه مادرشوهرم میرم دست ب هیچی نمیزنم

مامانمم کلی فحش و نفرین ک ب تو چ ربطی داره تو فضولی ک گوه خوری میکنی و ...

فرداش ب زن داداشم گفتم مهسا جان عزیزی وقتی میایی خونه مامانم چن ساعته بیا و برو لازم نیس بیایی اینجا کارهای مامانمو انجام بدی/ اخه هروقت میاد مامانم خودشو میزنه ب مریضی اینم کاراشو انجام میده /

بش گفتم با مامانم صمیمی نشو جنبه نداره مث زینب /اون یکی زن داداشم/ باش بهترین کارو اون کرده من میدونم مامانم چجور ادمی هست زبون تلخه  

حالا زن داداشم رفته همه حرفامو گذاشته کف دست مامانم😤

من از رو دلسوزی اینارو گفتم بش فک نمیکردم زارتی بره ب مامانم بگه بخدا خوبی ب کسی نیومده 

بنظرتون ب زن داداشم چی بگم؟!,

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

مامانمم کلی بد و. بیراه گفت بهم من با اون یکی زن داذاشم خیلی جوریم میخواستم با اینم همینجور باشم نمیدونستم ادم نیس😒

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
ببخشید ولی خندم گرفت. شاید انتظار اینهمه صداقتو نداشته. فک کرده دوربین مخفیه گفته بزار لو بدم سربلند ...

دقیقا ،منم احساس کردم نیت خیر استارتر رو نفهمیده و فکر کرده توطعه س ،خواسته جلوشو بگیره که خرابکاری شده....منم خنده م گرفت ببخشید

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
تو رابطه ی مامانت و زن داداشت دخالت نکن تو خودت خواهرشوهر خوبی باش کافیه

اخه دلم میسوزه از این همه سادگیش میخواستم بفهمه با کی طرفه اون یکی زن داداشم انقد مامانم احترامش داره رو سر میزارتش چون بش کفتم مامانم چجور ادمیه ولی این یکی و...

چه بی لیاقت و چاپلوس اه اه کاریش نداشت باش نادیده بگیر. به نفع مامانت دیگه. کلا هم برا چی دخالت میکنی دو تا ادم بزرگ و بالغن هر کار میکنن ولشون کن چیکار داری

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
ببخشید ولی خندم گرفت. شاید انتظار اینهمه صداقتو نداشته. فک کرده دوربین مخفیه گفته بزار لو بدم سربلند ...

عیب نداره بخند 😂😂💔 خودم حرصم گرفته دارم ب خودم فحش میدم الان خودم خندم گرف از حرفت🤣