2737
2739
من همیشه چهار تا هویج و رنده میکنم میریزم توی ظرف بهش دولیوان تقریبا شکر اضافه میکنم میزارم نیم ساعت بمونه تا آب بندازه که وقتی آب میریزم زیاد نباشه وقتی آب انداخت به مقدار لازم آب اضافه میکنمبعد میزارمش رو گاز و میزارم با شعله کم بپزه آخرش هم هِل و زعفرون و گلاب بهش اضافه میکنم هرکی خورده تعریف کرده من کم درست میکنم همیشه که نمونه
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مریم جون معمولا نصف لیوان تا یک لیوان چون شکر و هویج و که میزارم بمونه خودش آب میندازه

خواهش میکنم عزیزم من همیشه با رنده ریز رنده میکنم من حتی با یک دونه هویج هم مربا درست کردم ههههه بس که دوست دارم میتونی اگه دوست داشتی کمی خلالِ پوستِ پرتقال هم بهش اضافه کنی خوش بو میکنه مربا رو

2740
خواهش میکنم عزیزم نوش جونت انشالا که خیلی خوب بشه مربایی که درست میکنی راستی منظورم از هِل پودرِ هِل بود

دوستان برای اینکه رنگ مرباتون روشن بمونه و تیره نشه در رمانی که رو گاز گذاشتین حتما درش باز باشه و بجوشه وگرنه رنگ مربا تیره خواه شد *****اینک کمک کوچیک از جانبه من تقدیمه شما
**خانم طلای مامانی **
((***خدای مهریونم خیلی دوستت دارم ***))
خدایا 100 هزار مرتبه شکرت
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers