2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا منکه بارداری نا آسونی دارم از هوش بچه م خبر ندارم😆

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

من بارداری اولم فقط 4 ماه اول تهوع داشتم... بعدش خیلی راحت و آسون گذشت

بارداری دومم همونم نداشتم. هیییبچ علائمی نداشتم.. تا قبل از بزرگ شدن شکمم شوهرم میگفت واقعا حامله ای؟ 

جفتشون هم خداروشکر سالم هستن... 

بدن هرکسی یه جوره.. نگران نباش

خدا،،، تورو خدا🙂
منظورم اینه حاملگی شون آسون بوده هیچ علاعم خاصی نداشتم بچه هاتون سالم؟

مگه فقط حاملگی سخت باشه بچه سالمه؟😐😐😐

دخترِ قشنگ مامان👶بیصبرانه منتظرتم...💗👶             خدا جونم خودت بهم دادیش خودتم مراقبش باش دخترمو صحیح و سالم از تو میخوام👼🙏🤲

من اینقد بارداری راحتی داشتم یعنی اصلا اذیت نشدم 😅😅😅

نه ویار داشتم نه درد 

پسرمم الهی شکر سالم بدنیا اومد الآنم 15 سالشه ...حالا چون گفتی از نظر ذهنی 😅پسرم مدرسه تیزهوشان می‌ره و خیلی چیزای دیگه بلده 

من اینقد بارداری راحتی داشتم یعنی اصلا اذیت نشدم 😅😅😅 نه ویار داشتم نه درد  پسرمم الهی شکر ...

ای جان منم حاملگی راحتی داشتم بچم الان ۴۶ روزاس انشالله مثل پسر شما باهوش بشه

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
ای جان منم حاملگی راحتی داشتم بچم الان ۴۶ روزاس انشالله مثل پسر شما باهوش بشه

عزیزممممممم قدمش مبارک باشه براتون نامدار بشه  😍😍😍

حتما میشه یه بچه ی  باهوش خووووشکل مودب 🥰🥰🥰