2733
2739
سلام به همه ی مامانا...
بگین کجایی هستین و فرشتتون دختره یا پسر تا تو انتخاب اسم و چیزایی که باید بخریم به هم کمک کنیم....
و هم تجربیات و سوالامون رو با هم در میون بذاریم.
من خودم مشهدی هستم, نی نی گلمم دخمله ...
تو هفته ی 19 هستم و از 5شنبه می خوام برم دنبال سیسمونی ... البته سرویس چوبش چون لباس یه مقداری خریدم .
اگر کسی اینجا مشهدی بود و خرید مناسبی از جایی داشت لطفا منم راهنمایی کنه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اخ جون یک نفر پیدا شد.
نه اسم انتخاب نکردم چند روز پیش فهمیدم دختره .... خیلی تو انتخاب اسم موندم . اولش می خواستم یک اسم خاص بذارم اما اسم خودم رومیناست و راضی نیستم. به نظرم اسم باید تک باشه اما معنیش هم مشخص باشه.
من بیشتر خریدام پسرانه است چون با توجه به طرف فامیل پدریش حدس می زدم پسر باشه اما دخترانه هم خریدم . خریدام خونه ی مامانه ایشاا... اوردم عکساشون رو می ذارم.
تو اسم انتخاب کردی؟
من والا هر ماه از یک اسم خوشم میاد هنوز قطعی نه. اسم خودت که خیلی قشنگه. تاریخ زایمانت کی هست؟ من 13 خرداد طبیعی ولی اگه سزارین بخوام بکنم 1 خرداد یا 30 اردیبهشت میشه. هزینه سیسمونی چقدر واست دراومد؟
برای من اول گفت 13 خرداد طبیعی اما چند روز پیش که رفتم دوباره سونو گفت 10 یا 8 خرداد طبیعی اما گفت اولی دقیقتره دیگه نمی دونم چی بشه.
سیسمونی منظورت سرویس چوبه یا کالسکه اینا یا همش ؟
من هنوز نخریدم اما قیمت برای سرویس چوب گرفتم. مشهد یه کمی گرونتر از تهرانه اما اگر کار ایرانی بخوام نرمالش حدود 1 تا 1.5 در میاد و اگر کار ترک بخوام از دو تومن هست به بالا
اگر کار ایرانی خوب پیدا کنم ایرانی می گیرم اما اگر نه می رم سراغ ترک .
حالا از چه اسم هایی خوشت اومده؟ بگو شاید به کار من بیاد.
2740
سلام
من الان هفته بیست هستم 4 شنبه میرم سونو اون موقع معلوم میشه چیه بالطبع هنوز هیچی نخریدم یه چیزایی مامان از مکه آوردن که همش دخترونس البته سونو سه ماهگی دکتر گفت احتمالا دختر هر کی یه چیزی میگه یکی میگه دختر یکی پسر دل تو دلم نیست که چی میشه البته مهمترین چیز واسم سالم بودنشه. من اگه دختر بشه سرویس تختشو پسندیدم از نی نی سالن میشه 1500000 . و اینکه تهرانم
من از این سرویس خوشم اومد
http://up.iranblog.com/images/auz5cfgovghox0f685w_thumb.jpg

اما هم تیکه هاش کمه هم واسه سن خیلی کم خوبه و قیمتش هم 2,900,000 بود

اسمایی که انتخاب کردی خوشگله به ارتین آقا می خوره اما شاینا رو با خانوم در اینده نمی شه گفت ... البته اگر تا اون زمان کسی از اقا یا خانوم استفاده کنه :))))
ههههههه اره راست میگی. سیمین جون منم دل تو دلم نیست اکثرا میگن دختره ولی خودم حس میکنم پسره هر چند فرقی نداره اصلا ولی خیالم راحت بشه خریدامو شروع کنم. بچه ها من برم لالا فردا باید برم سر کار. شب خوش
2706