2737
2739
عنوان

مامانای گل خـــــرداد 91 بیایین دور هم جمع بشیم :-*

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 24 پست
شبت خوش مارینا جون ...

منم اسم آریو رو دوست دارم اصیل هم هست ولی موندم واقعا برای اسم چیکار کنم .. یه اسمی می خوام که تک باشه اما معنیش هم قشنگ و مشخص باشه . چیزی به ذهنت نمی رسه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان منم خرداد 91 هستم دکترم گفته 26 خرداد.
هفته 17 رفتم سونو گفت فرشته کوچولوم پسره می خوایم اسمشو بذاریم سورنا به نظر شما قشنگه خیلی نظرهای متفاوتی میدن البته به توافق قطعی نرسیدیم هنوز اما 80% همینه.
سلام مامانا خوبین. خوشبختم از اینکه بازم مامان خردادی هستو این تاپیک قبلا درست شده اگر دوست داشتین میتونین اونجا هم سر بزنین و کلوپ مامانای خرداد91 هر روز صبح بچه ها هستن. خوشحال میشیم بیاین اونجا.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=124595&PageNumber=116
اینم آدرس تاپیک.
2731
بچه ها ما یه کلوپ مامانای خرداد 91 داریم. خیلی هم فعاله. تشریف بیارید. شهرزاد جون آدرسو زده. خوش حال میشیم

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
برنامه شو های هفته اینده :

دوشنبه = 26 دیماه سازمان برنامه شمالی

5 شنبه = 29 دیماه سعادت اباد علامه جنوبی

جمعه = 30 دیماه شرق - خیابان فرجام

دوستان اگر سوالی داریت میتونین با شماره های زیر تماس بگیرین

09390386090 09381554314

جشنواره تخفیف*Carters,Oshkosh,Baby club,Gap, ....*تخفیف 10% تا 40%*
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2740
حراج لباس دخترانه کانادایی مناسب سیسمونی

سلام عکسهای زیر از لباسهای موجود هستند که همگی رو مامانم از کانادا برای سیسمونی من اورده بود ولی من پسر تو راه دارم و تصمیم گرفتم اینا رو بفروشم .
این هم ادرس : http://haraj121.persianblog.ir

ساکن مشهد هستم این هم تلفن من : 09153248096

قیمت کل لباسها 392000 تومان می شود که اگر به صورت کلی خریداری شود 360 حساب می کنم (به تهران و تمامی شهرستانها ارسال صورت می گردد ، هزینه پست به عهده خریدار است)
راستش ترجیح می دم کلی بدم بره ... اگه دوست داشتین تو سایت نظر بدین یا برام میل بزنین یا sms یا تلفن