2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سپیده بانو راست میگه باید ببینى تو چه حد قیمتى مد نظرته مثلاً اینایى که من گفتم قیمتاشون بالاست ولى خب برندهاى تا حدى معمولى تر از اینا هم هست و اینکه بگو چى دقیقاً میخواى تا بتونیم بگیم از چه برندى بگیرى بهتره
یادمان باشد ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم! نه اینکه دو زندگی معمولی را خراب کنیم.!!!
نازنین جان نمایندگی Bebe کجاست؟
یادمان باشد حرفی نزنیم که به کسی بر بخورد .نگاهی نکنیم که دل کسی بلرزد.. .خطی ننویسیم که آزار دهد کسی را..یادمان باشد که روز و روزگار خوش است وتنها دل ما دل نیست....
پانیذ جان من ایران زندگى نمیکنم و متأسفانه در رابطه با ایران و مراکز خریدش اطلاعى ندارم دوست خوبم
یادمان باشد ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم! نه اینکه دو زندگی معمولی را خراب کنیم.!!!
ممنون نازنین جان
یادمان باشد حرفی نزنیم که به کسی بر بخورد .نگاهی نکنیم که دل کسی بلرزد.. .خطی ننویسیم که آزار دهد کسی را..یادمان باشد که روز و روزگار خوش است وتنها دل ما دل نیست....
2706