2737
2739
عنوان

کسایی که از گل و گیاه سر در میارید میشه کمک کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 42 پست
چشم ممنونم که وقت گذاشتید 

راستی کاربندازیم رو بعد از تعویض گلدون باید به گل بدید 

قیمتش مناسبه و یه بسته اش برای مدت طولانی میشه استفاده کرد 

دستور مصرفش هم روی بسته نوشته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربانت برم  من گلفروشی دارم  سوالی داشتید در خدمتم ❤😘😍🥰🤩😘

سلام.وقت بخیر. ببخشید عزیز من دیروز دو تا گلدون برگ انجیری و کاملیا خریدم.برگ انجیری دوتا ریشه هوایی زده که بیرون خاکن.گلفروش وانتی بود گفت رفتی خونه گلدونشو عوض کن ریشه هاش بیرون نمونن.ولی تو نت نوشته هر وقت ریشه از پایین گلدون زد بیرون باید گلدون عوض بشه و ریشه هوایی قیم میخواد.الان من میترسم عوض کنم شوک شه.میشه عکس گلدونامو بدم ببینید لازم هست گلدوناشونو بزرگتر کنم یا نه؟

2731
سلام.وقت بخیر. ببخشید عزیز من دیروز دو تا گلدون برگ انجیری و کاملیا خریدم.برگ انجیری دوتا ریشه هوایی ...

سلام عزیزم نهدلازپ نیست فعلا عوض بکنی اون ریشه های هوایی هم حالا یا بعد قیم بر بزن کنارش ریشه بره داخل قیم یا ریشه رو به اک نزدیک بکن کم کم بره داخل خاک هیچ فرقی نداره

دوست داری عکس هم بذار ولی نیاز نیست فعلا گلدون عوض بکنی

گلم 

عزیزم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2740
سلام عزیزم نهدلازپ نیست فعلا عوض بکنی اون ریشه های هوایی هم حالا یا بعد قیم بر بزن کنارش ریشه بره دا ...

عزیزم میشه مشکل ایناروهم بگی ؟ این برگ بیدی ها رو دو ماهه دارم.سطح خاک خشک میشه اب میدم ،غبار پاشی ام هر شب.کودم هفته ای یه بار ۲۰۲۰ دادم.جلوی پنجره جنوبیه و افتابم چهار پنج ساعت میخوره.الان نمیدونم از ابیاری زیاده یا از کود دهی یا از افتاب مستقیم که غنچه ها سوختن ،برگهاش بعضیاش قهوه ای شدن نوکاشون،برگ قبلیا نوکشون خم شده بهپایین ،لبرگ جدیدام لوله میشن،دورشون خط کشیدم ببین.به نظرتون قارچی شدن یاتو کود و ابیاری و افتاب زیاده روی شده.نمیدونم از کدومشه

عزیزم میشه مشکل ایناروهم بگی ؟ این برگ بیدی ها رو دو ماهه دارم.سطح خاک خشک میشه اب میدم ،غبار پاشی ا ...

عزیزم این مدل برگ بیدی حساس تره تا اون چشم آهویی های بنفش رنگ

خاک باید کامل خشک بشه آب بدی احتمال زیاد قارچی شده

قارچ کش بگیر بهش بزن در معرض آفتاب مستقیم هم نذارش همون یکی دو متری پنجره پر نور باشه کافیه براش 

و خاکش اگه یه مقدار سبک تر باشه بهتره اما الانم عادت کرده به خاک سنیگن ببرش یه گلفروشی خوب اگه نیاز باشه 

خاکش رو برات عوض بکنن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم