2733
2739

چند سالته؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مدرسه میرفتم از همه زشت تر بودم

الان قیافم خیلیی بهتر شده ولی خب کلا سینگل به گورم😂😂😂البته خودمم بلد نیستم پسرارو جذب کنم اونا بلد بودن 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731
متولد ۷۹

هنوز وقت داری. دقیقا زمانی که فکرشو نمیکنی برات اتفاق میفته

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

مشکل همینه که سربه زیری دیگه الان دوره افتخار کردن به این شرایط گذشته

الان حتی مذهبی هاشم دنبال شریک خوب میگرذن چند مدت اشنا میشن و ازدواج دیگه دوره خاستگاری رفتن گذشته همه پسرای خوب و کامل یکیو دارن 

2740
من مدرسه میرفتم از همه زشت تر بودم الان قیافم خیلیی بهتر شده ولی خب کلا سینگل به گورم😂😂😂البته خو ...

ما مدرسه میرفتیم در یه حد بود قیافمون ولی الان خیلی خوشگلتر از همشونم ولی من سینگل بگورم اونا پسر خوب خوبارو برداشتن

از مرده ها خیال اینای ک زنده هستن چ زندگی خوشی دار

حالا از اونایی ک ازدواج نکردن خیال اینا ی ک ازدواج کردن چ حال خوشی دارن زندگی همش درد رنج ازدواج خوبش خوب بدش مکافات درستو بخون برو سرکار اگرم ازدواج کردی دستت جیب خودت باشه

فاز خدا  جدید بود نبود عزیزم هرکس یه بخت و اقبالی داره شاید یه سال دیگه یکی هزار برابر مناسب ...

کو اخه به خدا انقد ناراحت میشم بعضی وقتا اگ مشکلی داشتم میگفتم خب زشتم یه خودم خرابم یا خونوادم بدن یا خودم بیسوادم هیچچچچچ مشکلی ندارم اونوقت من اینجوری سینگل بقیه دوستام با چه پسراین