2733
2734
عنوان

هفته 40 و زایمان طبیعی

1732 بازدید | 6 پست
سلام خانومهای گل. من الان هفته 40 هستم و باوجود درد و اینکه 3 روز هست ترشحات غلیظ صورتی رنگ دارم اما درد واقعی به سراغم نیومده! آیا این مسئله طبیعی هست؟ واقعا دیگه خسته شدم و نمی دونم باید منتظر چه نشونه های دیگری باشم.
سلام.میدونم خسته شدی.آخرهاش دیگه انتظار کشیدن مشکله.من هم هفته 40زایمان کردم یک روز قبل روزی که دکتر گفته بود.ترشحات صورتی هم نشانه نزدیک بودن زایمانه. نگران نباش.شنیدم اونهایی که درد قبلش دارند زمان زایمانشون کوتاه تره.اما در مورد ترشحات باز با دکتر هم مشورت کن.امیدوارم خودت و نی نی ات سالم باشین
برای زایمان اول فواصل درد از اول زیاده و برای بعضی حتا 48 ساعت طول میکشه تا به قولی به چهار درد برسند. در ضمن اگر هفته 40 را تمام کرده باشی دکترت ختما باید برای یک سونو ی بررسی وضعیت بفرستدت تا وضعیت جنین بررسی بشه برای بعضی از جنین ها از نظر پزشکی صلاح نیست تا مدت زیادی برای زایمان وقت گذاشته بشه و با دارو درد را سریع تر می کنند یا حتا سزارین باید انجام بشه
در کل هر چه دکترت صلاح بدونه بهش اعتماد کن و سعی کن استرس نداشته باشی
زایمانت بی خطر و پیشاپیش قدم نو رسیده مبارک و پر برکت
راستی حتما برای من دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان جون یک سری به دکتر بزن
من هم تو هفته 40 4-3 روز درد داشتم (فکر میکردم کمه) و ترشح خونی هم داشتم .
گفتم نه نه این درد زایمان نیست رفتم دکترم گفت حالا بزار معاینت کنم ،تا معاینه کرد دوید و همراهم و صدا کرد و گفت این که دهانه رحمش 8-7 سانته
شاید تو هم مثل من خیلی صبور باشی
2728