2733
2734
عنوان

یه تیکه الماس نایاب از دست دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 76 پست
هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست  حال خوبتون وزندگیتون رو اصلا وابسته به حضور یه آدم نکنید که اگه ر ...

ممنونم

اما به این آسونی نیست

من و گنجشک دلم غرق در تماشای تو بودیم       تو بی خبر پر زدی بر ایوان دگر😢😢😢
من بعد شکستی که داشتم به دوستم پیام دادم که ارزشمندترین چیزی که تو زندگی داشتم از دست دادم الان که ب ...

ممنونم 

تعبیر خیلی جالبییه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید سوال کردم تاپیکهای قبلیتون رو خوندم بر اون اساس پرسیدم انشاالله هر کی هست برگرده

خواهش میکنم

من عذر میخوام🙏

شما فکر کنید یه دوست که از بین هزاران نفر قبولش داشتی

راستش دوست با پارتنر نامزد یا همسر فرق داره
دوست ممکنه همینجوری بره اما همسر خیر

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفههههه
2731
راستش دوست با پارتنر نامزد یا همسر فرق داره دوست ممکنه همینجوری بره اما همسر خیر

بله حرفتون درسته

والا من اینو می‌دونم وقتی یکی صفر تا صد وایمیسته نباید کاری کرد که سرد بشه چون اگه شد احساسش نابود میشه

من الان خودم دارم میرم از رابطه چون من ضرر نکردم من بودم اون نبود

خودتو سرگرم کن باشگاه برو مشغول باش ولی از گذشته درس عبرت بگیر 

فراموش نمیشه ولی کم رنگ میشه

والا من اینو می‌دونم وقتی یکی صفر تا صد وایمیسته نباید کاری کرد که سرد بشه چون اگه شد احساسش نابود م ...

بله کاملا با همه حرفاتون موافقم ، بعضی از آدما دقیقا خودشون نمیدونن که از این زندگی چه میخوان، فقط میان یه مدت  مثل یه عروسک با روحیات یکی بازی میکنن بعدم میزارنش کنار، بدون هیچ دلیل قانع کننده ای، 

ممنونم حتما🌺

دقیقا

اینو بدون شاید اون طرفت ریش خند بزنه ولی یه روزی نوبت گریه هاش میرسه

ممنونم🌹

گاهی وقتا یکی در حقت بدی میکنه و شما در مقابل خوبی میکنی و اینکار بارها و بارها تکرار میشه و بازم با وجود همه بدیهای طرف مقابلت شما خوبی میکنی ، اینکار نشون دهنده ضعف تو نیست بلکه نشون دهنده فرق بین بدی و خوبیست، اینکه آرزو کنی طرف مقابل تاوان پس بده نشون میده که هیچ فرقی بین تو و اون نیست،

بهر حال با وجود همه دردایی که داری ، درمانش اینه که ببخشیم تا خودمون به آرامش برسیم 😊

راستش بحث وابستگی عاطفی و یا مهم بودن جنسیت طرف مقابل نیست بحث اینه که شما تو ذهنتون از یکی تصوراتی ...

من الان انلاین شدم و پیامتونو خوندم.درسته کاملا حق با شماست.با کل روحم تجربه کردم این موضوع رو.اونم نه یک بار.چند بار.موضوع پارتنر هم نبود خداروشکر.توی این زمینه خوشبخت شدم با کسی ک عاشق هم بودیم.اما غیب شدن یکی و بی دلیل کات کردنش واقعا هنوزم برای من سواله.چرا چیشد مگه چه اتفاقی افتاد.چرا از کنارم رد میشه ولی نگاه نمیکنه.چرا تماسمو میبینه ولی ج نمیده.دوستایی ک من ب این شکل از دست دادم کم نبودن.شاید دلیلش کارما بود.چون من خودم دو بار ب دلایلی ک‌ نمیتونم عنوان کنم‌ با دو نفر دیگه همین رفتار رو داشتم.بدون اینکه بهشون توضیح بدم چرا،،رفتم..الانم میدونم تاوانه همون رفتنه.من چند تا از بهترین دوستامو از دست دادم..بدون اینکه بدونم اصن چیشد...همه چی خوب بود که!!چرا ....

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!

من تنها کاری ک تونستم کنم‌ این بود ک از ادمای اطرافش ،جویای حالش باشم و از دور بدونم زندکیش خوبه.با دوستای دیگه ای اشنا شدم ک‌ توی سختترین موقعیت ها کنارم بودن و هرگز تنهام نذاشتن.اما خب خاطرات اون رفقای قدیمی و روزهای خوشی ک باهم داشتیم ،توی یه لپتاب پر از عکس تموم شد متاسفانه...

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
من الان انلاین شدم و پیامتونو خوندم.درسته کاملا حق با شماست.با کل روحم تجربه کردم این موضوع رو.اونم ...

سلام 

ممنونم بخاطر جوابتون

آفرین درست میگی ، دقیقا خودمم به همین فکر میکردم بخدا ۲ نفر تو زندگیم بودن که واسه موندنم خیلی عجز و ناله کردن اما من بی تفاوت بودم البته شرایطم مناسب نبود و همیشه نسبت بهشون احساس گناه میکنم، الان دقیقا همون بلا داره سر خودم مییاد و دارم واسه موندن یکی التماس میکنم ،،، خییبیلی بده و اقعا دنیا دار مکافاته😑

من تنها کاری ک تونستم کنم‌ این بود ک از ادمای اطرافش ،جویای حالش باشم و از دور بدونم زندکیش خوبه.با ...

آره واقعا بهترین راهش همینه ،چون نه میشه برش گردونی و نه میشه فراموشش کنی ، به دوش کشیدن این حس زندگیو زهررمار میکنه😑

خوشحالم که شما تونستین باهاش کنار بیاین، آرزو میکنم اونقدر غرق دررخوشبختی بشین که کلا گذشته رو فراموش کنید🙏🌹