2737
2739
عنوان

کم کردن وزن در بارداری

2135 بازدید | 6 پست
من هفته 30 بارداری هستم امروز دکتر بودم وزنم یک کیلو کم شده بوووووووووووود! دکترم اندازه رحممو گرفت و گفت در حداقل رنج نرماله...برای سه شنبه هم سونو داده ...کسی مثل من بوده؟ من قبل از بارداری 76 بودم و الان 81 هستم! مسخره است ماه قبل 82 بودم حالا یک کیلو هم کم کردم. غذام خوبه و میخورم اما چون قندم لب مرزه فقط شیرینی و شکلات و بستنی و نوشابه نمی خورم. فشارم هم لب مرزه و غذا بی نمک میخورم...خیلی دوران سختی دارم...کسی مثل من بوده؟
رژین جان اصلا نگران نباش من که می رفتم دکتر اگه وزن اضافه نمی کردم یا کم می کردم تشویقم می کرد. در طول بارداری اگه از 9 کیلو بیشتر نشی بعد زایمان وزنت به حالت عادی بر می گرده. وزن بچه ربطی به وزن مادر نداره
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
هفته قبل که نوبت معاینه ماهانم بود یه خانومی مثل شما شده بود البته اون توی ماه 6 یه دفعه 3 کیلو وزن کم کرد دکتر هم جلوی خودم براش ازمایش خون و سونو نوشت.........ولی بهش گفت خیلی نگران نباش ....
شما هم نگران نباش عزیزم انشالله که خدا هم خودت و هم نینیت رو حفظ کنه
رژین من هم مثل شما بودم از ماه 6 که قندم به مرز رسیده بود رژیم داشتم و وزنم می یامد پایین تازه من خیلی هم خوشحال بودم چون هر چی وزن ادم زیاد باشه یا وزن بچه زیاد باشه زایمان سخته اما من زایمانم خیلی راحت بود دخترم 3200 بود اما پسرم 4 کیلو بود وزن خودم هم تا 13 کیلو بالا رفته بود مصیبتی بود والا
االان دخترم خیلی درشته با اینکه وزن تولدش 3200 بود