2733
2739
سلام دوستان من امروز 31 پری ام . 27 پری از دادم بتام 108.44 بود و کفتن مثبته. الان میخوام دوباره برم از بدم ببینم بتام بالاتر رفته یانه . اگه ازمایشگاهمو عوض کنم اشکالی ندارههه؟؟؟
خدایا میدونم هستی و میدونم حواست بهم هست اگه یه وقتایی یادم میره منو ببخش.دوست دارم مرسی به خاطر همه چیزایی که بهم دادی و میخوای بدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم .بعنی لازم نیست دوباره از بدم .بعد برم پیش دکترمممممم.اگه برم سونو کنه معلوم میشههه . استرس گرفتمم
خدایا میدونم هستی و میدونم حواست بهم هست اگه یه وقتایی یادم میره منو ببخش.دوست دارم مرسی به خاطر همه چیزایی که بهم دادی و میخوای بدی
مامان نی نی یعنی از بدم دوبارههه؟؟؟
2740
دوره هام 30 روزه بوده اما از 25 پری بی بی ام مثبت شده بود که .27 ام رفتم از دادم بعد سه تا بی بی مثبت پشت هم
هستی جون شما هم بارداری؟؟؟؟؟
بتات خوب بالا بوده برو دکتر برات آزمایشات بارداری که خون و ادرار هستن و مینویسه آز بتا هم توشون هست خودتو اذیت نکن
برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
2706