2733
2734
عنوان

دیگه نمیخوام برام ماشین بخره🤬🤬

499 بازدید | 32 پست

اعصابم حسابییییییییییییی از دست مامانم خرابه 

بخار دختر داییش به من میگه خاک تو سرت 

قرار بود برام ماشین بخره ، ولی دیگه بخواد بخره هم من نمیزارم🥲 

پیاده میرم و میام ولی ماشینی که بخواد مامانم بخره رو نمیخوام دیگهههههه🤬 

دلمو شکست😔 

حتما بخواد ماشینم بخره تقی به توقی بخوره میخواد بگه سوئیچو بده😐 

پیاده میرم و میام ولی ذلت نمیکشم

راست میگن کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا یک هفته با ماشین میری نهایتش یه روز میگه سویچ رو بده میدی دستش باز پس فردا تا یک هفته ده روز با ...

ببین من خیلیییی دوسش دارم 

ولی یه جاهایی کارای خوبی نمیکنه 

الان بخاطر دختر خالش که اصن سال تا سال نمیبینتش بهم میگه خاک تو سرت 

میخواست برام ماشین بخره ولی دیگه نمیخوام بخره 

حتما اگه بخواد بخره همش منت میزاره

ببین من خیلیییی دوسش دارم  ولی یه جاهایی کارای خوبی نمیکنه  الان بخاطر دختر خالش که اصن ...

اگه نمیخوای سوییچ بده من☹️

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

بگو برای من بخره بخدا هرچی بگه اوگیه😂😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین من خیلیییی دوسش دارم  ولی یه جاهایی کارای خوبی نمیکنه  الان بخاطر دختر خالش که اصن ...

دروغت درومد بالا‌گفتی دختر دایی الان میگی دختر خاله

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
اگه خرید چشم😂

😂♥️

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
حتی اگه خوارت کرد و هی منت گذاشت؟؟

اره بخدا