2737
2734
سلام ماه پیشونی جون ، کجایی که دلم برات تنگ شده ، بازم می خوام باهات صحبت کنم ، اگه اومدی نی نی سایت حتماًبرام پیغام بذار . مرسییییی
مرسی مامان خورشید کوچولو ، من شب نمی تونم بیام اینجا ، خیلی به ماه پیشونی جون سلام برسونید ، در مورد یه موضوعی می خواستم باهاش صحبت کنم که تقریباً حل شد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام ماهانی عزیزم....خوبی خانومی...ببخشید من دو سه روز رفته بودم مشهد الانم که دارم این پست رو میگذارم هنوز لباسهامو عوض نکردم و تازه رسیدم.....
با من کار داشتی گلم؟خیر باشه انشاءالله
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
سلام ماهانی عزیزم....خوبی خانومی...ببخشید من دو سه روز رفته بودم مشهد الانم که دارم این پست رو میگذارم هنوز لباسهامو عوض نکردم و تازه رسیدم.....
با من کار داشتی گلم؟خیر باشه انشاءالله
سلام ماه پیشونی جون ، زیارت قبول ، بازم در مورد عکاسی میخواستم سئوال بپرسم ، ولی تقریباً حل شد ، راستی ماه پیشونی جون شما شاغلی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه من عکاسی بزنم میای با من کار کنی ؟؟؟؟؟؟؟
سلام ماه پیشونی عزیز زیارت قبول خانمی قرار بود بیایی تو کلوپ و از عکسات برامون تعریف کنی ولی ازت خبری نیست که نیست یه سر به ما بزن
لبخند بزن!
بدون انتظار پاسخی از دنیا ،بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ،با تمام سازهایت می رقصد ...

2738
سلام ماهانی جان.خوبی عزیزم.....پس بالاخره تصمیمت رو گرفتی ؟ امیدوارم در هر راهی که هستی موفق باشی گل من.
راستش من شاغل نیستم اما تنها در زمینه ای که میتونم کمک کنم گلم روتوش عکس هست. بقیه موارد رو شرمنده ام....بنا به همون دلایلی که قبلا برات توضیح داده بودم.یادته؟
کجا میخوای آتلیه بزنی؟

------
سلام فرانک جان...من تا الان کم سعادت بودم خانومی....راستش یک مدت زیادی درگیر اسباب کشی و مسافرتهای پی در پی بودم.بعد هم اکمپیوترم خراب شد بعدشم اومدم توی کلوپ دیدم خیلی کسل کننده شده این شد که دیگه نیومدم...منظورت از عکس همونهاییه که گفتم با شوهرم میخوام بیاندازم میام براتون میگذارمه؟
2706