2733
2734
عنوان

ماه پیشونی جون کجایییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6943 بازدید | 39 پست
عزیزم ممنون که اومدی

ماه پیشونی عزیزم میشه ازت بخوام یه برنامه ی روتوش عالی به من معرفی کنی؟

قبلا هم ازت پرسیده بودم در مورد اینکه از کجا بک و زمینه های خوشگل بگیرم اخه از نت و انقلاب خریدم خوشم نیومد کلی هم پول دادم اخه رفتم عکس انداختم دارم کار میکنم روش از اون اتلیه ای که عکسامو انداخت پرسیدم گفت همکاری میچرخه یعنی یه همکار داره میده به یکی دیگه و بک هم بیرون نمیدیم یعنی شما میدونی اینا از کجا میخرن بک ها رو؟ میشه از شوشوت بپرسی چون واقعا لازم دارم عزیزم چون شما یه مدت تو اتلیه بودی میگم شاید بتونی کمکم کنی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الی عزیزم به خدا من شرمنده ات هستم که دیر جوابتو میدم...مهمون داشتم مادر جان همش دستم بند بود.
ببین گلم من تمام مدتی که کار میکردم حتی یکبار هم از بک استفاده نکردم...عقیده من این بود که صحنه عکاسی باید اینقدر جذابیت داشته باشد و حس و ژست آنقدر طبیعی که دیگر نیازی به این دستکاریها توی کامپیوتر نباشد.من و همسرم تمام توانمون رو همون لحظه عکاسی ( از قبیل نور- ژست و حال-زیبایی فضا و محیط)میگذاشتیم.برای همین خدامیدونه نمیتونم تو این مورد بهت راهنمایی کنم.فقط بهت توصیه میکنم تا میتونی اینکار رو نکن.
در مورد نرم افزار روتوش هم چشم از همسرم میپرسم ب زودی بهت خبر میدم.
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
ماه پیشونی جونم ممنونم ازت که جوابمو میدی
در مورد عکسایی که با دکور انداختم اره شما درست میگی به اونا دست نمیزنم اما عکسایی که با بک سفید میندازن رو خوب مثلا عکسای قدی رو باید جدا کنم دیگه مگه نه عزیزم؟ اگه میگی دست نزنم پس چیکار کنم اونارو ؟میشه یکمی راهنماییم کنی ؟
عزیزم میدونم وقتتو میگیرم اما فقط از شما میتونم راهنمایی بخوام ماه پیشونی جوننننننننننننننننننننننن
2731