2733
2739
عنوان

تجارب شما بعد سزارین چی بوده؟

12113 بازدید | 37 پست
سلام من قراره سزارین بشم اما اصلا اطلاعاتی راجب سزارین ندارم. شما بعد سزارین چه کارهای کردین یا چه چیزای خوردین که خیلی واستون مفید بوده؟ چه کارهای نباید بکنم و چه چیز های نباید بخورم هم قبلش هم بعدش؟ ممنون از کمکتون
خاطرات خیلی عجیبند؛
گاهی اوقات می خندیم،
به روزهای که گریه می کردیم!
گاهی گریه می کنیم؛
به یاد روزهایی که می خندیدیم …
با بیهوشی یا بی حسی؟
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
نمیدونم هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی احتمالا بی حسی. مگه فرقیم داره؟
خاطرات خیلی عجیبند؛
گاهی اوقات می خندیم،
گاهی گریه می کنیم؛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی فسقلی جون من به خاطر تاکید بقیه سر دیدن اولین لحظه تولد میخوام بی حس بشم. شما نارحت نیستی که این لحظه رو ندیدی؟
خاطرات خیلی عجیبند؛
گاهی اوقات می خندیم،
گاهی گریه می کنیم؛
بعد بی حسی باید نسکافه بخوری سردرد نگیری
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
2740
حداقل تا 12 ساعت اصلا سرتو بلند نکنی و تخته تخت بخوابی
چون خواهر شوهرا کنار من بودن الکی جوگی بازی در میاوردم ههههههههههههههه
خاطرات خیلی عجیبند؛
گاهی اوقات می خندیم،
گاهی گریه می کنیم؛
2706