2733
2734
عنوان

تجارب شما بعد سزارین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12113 بازدید | 37 پست
مثل یکی از دوستان گفتن. حتما یه کم ناز داشته باش مرسی
خاطرات خیلی عجیبند؛
گاهی اوقات می خندیم،
به روزهای که گریه می کردیم!
گاهی گریه می کنیم؛
به یاد روزهایی که می خندیدیم …
و همینطور برخلاف نظر دوستان به نظرم هر چه زودتر پاشی حرکت های ملایم داشته باشی و فعالیت های آروم زودتر خوب میشی من از روز دوم تمام کاراتو خودم میکردم. حتی از روز سوم خودم بچه اخمو از تو گهواره بر میداشتیم شیر میدادم. پوشک عوض میکردم. حتی روز دهم هم یه جشن بزرگ بدون کمک دیگران فقط با یکمی کمک شوهرم گرفتم. دکترها هم میگن از روز دوم حتما فعالیت‌ها شروع کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

موافقم یاسی جون اما فکر کنم این بیشتر به استقامت بدن هم مربوط باشه
خاطرات خیلی عجیبند؛
گاهی اوقات می خندیم،
به روزهای که گریه می کردیم!
گاهی گریه می کنیم؛
به یاد روزهایی که می خندیدیم …
آره عزیزم. ولی نگران نباش. من آستانه دردم خیلی پاینه. آمپول میبینم تمام عضلاتم درد میگیره. کوچکترین دردی رو خیلی احساس میکنم و ترسو هم هستم. تا جایی که در توانت هست میتونی فعالیت کنی. البته همه اینبار دکتری که عملت میکنه و دکتر بیهوشی هم مربوط میشه. اگه کارشون درست انجام ندن بلانسبت فیل رو هم از پا میندازن
2731
من ازسزارین شدنم راضی نبودم ولی چاره نبود یه باربیحسی یه باربیهوشی ......بیهوشی خیلی عالی بود بعدازعمل هرچندنی نی رونمیبینی ودردوسریع میفهمی ولی 12ساعت استراحت مطلق نیستی وشایددردکمروسرراکه توبیحسی تجربه میشه نداری ..... چه بیحسی چه بیهوشی تامیشه بایدمایعات بنوشی وبعدازعمل برای بهبود سریع ترجای بخیه راه رفتن وگرم نگه داشتن کمر
الحمدلله رب العالمین ...
من تعجب می کنم که بحث سر اینه که با کدوم روش زودتر میشه نشست!!!!چون من از بیمارستان تا خونه به زور نشستم و گریه میکردم!!تا یک هفته باید دستم رو میگرفتن موقع بلند شدن از روی تخت.بعد دو ماه هنوزم درد دارم. من بی حسی بودم و خواهرم 20 روز قبل من با بی هوشی زایمان کرد.به نظرم بی حسی بهتر بود چون درد کم کم میاد سراغت اما تو بی هوشی ناگهانیه.بعدشم میگن چون الان تحریمه داروهای بی هوشی خوب نیست.از طرفی صحنه تولد فرزندت رو میبینی.اما برای آدمای استرسی بی هوشی بهتره. من که بعدش 5-6 تکون نخوردم و کم حرف زدم سردرد و کمردرد نشدم بعدش باید روزی حداقل 10 لیوان مایعات بخوری که دو سه تاش نسکافه باشه غذای من ماهیچه و مرغ خونگی پخته شده با هویج و الو بدون برنج بود+کمپوت اناناس و گلابی و با وجود سابقه بد گوارشی و بی تحرکی اصلا یبوست نگرفتم
2740