2752
2734
عنوان

با بچه هام جدا میخوابم

429 بازدید | 31 پست

شوهرم تو سرما و گرما پنکه روشن میکنه تو اتاق درو بسته  من مجبورم با بچه‌ها جدا بخوابم خیلی هم میترسم کلا آدم ترسویی هستم ولی دارم تحمل میکنم بعضی وقتا به طلاق فکر میکنم.الان یه لحظه ترسیدم کلی بسم الله گفتم 

خب بهش بگو پنکه رو بزنه رو به دیوار و شما هم لباس بپوشین

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2731

شوهر من امروز سرخود اقدام ب بارداری کرد...کلی گریه کردمو بعدش پشیمونش کردم...

گفتم بچه داریم چطور بچه پیش خروپف تو بخابه گف جدا میخابید تو بچه اتاق منم اینجا...ک همون لحظه سرش جیغ کشیدم و ساکت شد😂

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

به عنوان یه پسر موندم چی بگم ؟ آخه یه مرد زنشو تنها میذاره که بترسه!؟ ای کاش می‌تونستم غیب شم و بیام یه لگد بزنم بهش بگم پاشو مرد گنده! اصلا حواست به زن و بچه‌ت هست؟

خدایی عصبانی و ناراحت شدم!

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
شوهر من امروز سرخود اقدام ب بارداری کرد...کلی گریه کردمو بعدش پشیمونش کردم... گفتم بچه داریم چطور ب ...

خرو پف هم واقعا دردسره خداروشکر خرو پف نداره.

من به خاطر راحتی شوهرم وقتی بچه اولم دنیا اومد جرا خوابیدم عادت شد براش قبل بچه انقد گرمایی نبود فک کنم اون باردار شد نه من 

زمستون هم پنکه روشن پنجره بازه دو تا بچه کوچیک دارم 

بهش سردیجات بدید که تعدیل بشه و خنک تر بشه ، اختلاف مواجه اشکال نداره ، ان شاءالله درست میشه

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
خرو پف هم واقعا دردسره خداروشکر خرو پف نداره. من به خاطر راحتی شوهرم وقتی بچه اولم دنیا اومد جرا خو ...

من برا همین دوس ندارم بچه دار شویم....الان هشت ساله

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
به عنوان یه پسر موندم چی بگم ؟ آخه یه مرد زنشو تنها میذاره که بترسه!؟ ای کاش می‌تونستم غیب شم و بیام ...

الان قصدت ازین پیام چیه پسر خوب ؟ 

خود شیرینی که نیست ؟ 

چو وا نمیکنی گرهی خود گره نباش

همسرت بیماری داره  چربی داره یا قند  حتما کبدش چرب هستش

دکتر نمیره یه آزمایش بده تا حالا کسی ندیدم اینطور باشه چیزی که ازش بدت میاد سرت میاد من مجرد بودم انقد ترسو بودم حالا تعجبم چطور انقد تحمل میکنم بعضی وقتا از ترس تپش قلب میگیرم 

2706