2733
2734
عنوان

چی می شه که یه زن به طلاق فکر می کنه ؟

3649 بازدید | 104 پست
سال 86 عقد کردم و 87 عروسی از قبل از عروسی اختلاف داشتیم یک شب مانده به عروسی دعوای سختی کردیم از همون شب به خودم قول دادم تو این زندگی نمونم ولی تا لان هستم و این منم که دارم با وصله و پینه این زندگی زشت و بی قواره رو ادمه می دم ....
لطفا بیاد و بگید در چه صورتی یه زن دیگه نباید ادمه بده ؟
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مامان امیر سام من خیلی سعی کردم که درستش کنم ولیییییی حیف که نتونستم ونشدددددد
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
2742
2740
من خانواده ام حمایتم می کنن ولی خیلی آبرودار زندگی کردن می ترسم پدر و مادرم نتونن طاقت بیارن اخه من رو خیلی دوست دارن...
با تمام وجودم از خانوادش متنفرممممممممممم
یه روز آرزو کردم باباش بمیره .. خودش هم می دونه که چقدر از خانوادش نفرت دارم
من بچه دار هم نمیشم از وقتی فهمیده که مشکل دارم بدتر کرد در صورتی که می تونستم ازش مخفی کنم و نگم ولی فکر می کردم کمکم می کنه دلداریم میده ولی نکرد سرکوفت هم زدو...
پدر و مادرم به طلاقم راضی ان خودم نمی تونم تصمیم بگیرم
یه روز باهم دعوامون شد برداشت زنگ زد به مامان و باباش!!!!!
اونا هم اومدن بجای اینکه وساطت کنن باباش گرفت منو زد!!!!!!حالا مادرشچی گفت؟
گفتزن بایدکتک بخوره.اگهتو اینو زودتر میزدی الان زبونش دراز نبود!!!!!!
حالا جالبه که اونا خیلی از خانواده من پایین ترن
2706