2733
2734
عنوان

چی می شه که یه زن به طلاق فکر می کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3649 بازدید | 104 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
صدف جون من اگه از این چیز ها بلد بودم که وای نمی واستادم اینا بیان خواستگاریم و بدبختم کنن...
منم کارمندم صبح باید سر کار باشم هههههههههههه خواب می مونیمممممممممممم واییییییییییی
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
پس می تونی از پس خرج و مخارج زندگیت بر بیای ... اگه به خای جدا بشی ؟ حمایت خانواده ات هم نمی خوای... انتقالی بگیر یه شهره دیگه..
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
2740
نه صدف جون این کار رو نکن شاید می خواد امتحانت کنه .. اصلا به حرف این نامرد ها اعتبار نکن
عجب شوهرییییییی
شوهرم من رو دوست داره ولی توانایی اداره زندگی مشترک رو نداره مدیریت نداره نمی تونه جایگاه مادر و خواهر و خانوادش رو از زندگی و من و.. بشناسه و جدا کنه .. فکر کنم از این لحاظ مثل یه پسر بچه 13-14 ساله عمل می کنه
مامان امیر سام بچه چی ؟ اون رو بهت می ده ؟
منم از هر لحاظ به شوهرم سرم ولی اون می خواد من رو تخریب کنه و..کوچیکم کنه ..
مگه اخه کسی از یه زن شوهر دار خواستگاری می کنه ... از کجا باید بدونه تو مشکل داری تو زندگیت.. متوجه نمیشم بیشتر توضیح بده عزیزم..
2706