2733
2739
عنوان

میخوام اشپزخونه تکونی کنم..کمک

349 بازدید | 9 پست
اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم....اشپزخونمم کوچیکه.................چطور شروع کنم؟بعد با چی کابینتامو بشورم که تمیز شه؟فلزی هست ام دی اف نیستا
نگو که حرمت عشق شکسته...تو آبـــــــــــــــــروی عشقی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ههههههههههههه به مامان شوشو بگو بزنگه بهت انرژی بده
خدایا دوستت دارم که وقتی حالم بده و دلم گرفته...یه خبر خوبی از خوشحالی یه آدم(هر جای دنیا که باشه،حتی اگه نشناسمش) برام میفرستی و بهم نشون میدی که هنوز آدما رو دوست داری
عزیزم دونه دوه شروع کن الآن پاشو یه آهنگ توپ بذار بعد واسه خودت بخون و برقص و آروم آروم 2 تاشو تموم کن
هر روز 2 تاشو انجام بده
Klik hier voor meer gratis plaatjes

*** تـــــو هــــــمـــــــانـــــــی کـــــه مـــــی انـــــــدیـــــشــــــی***

Klik hier voor meer gratis plaatjes
از یه طرف شروع کن همه رو با هم نریز. مثلا یه کابینت رو توش و همه جاشو تمیز کن مرتبش کن بعد بغلی رو. به ترتیب برو جلو. من اینطوری تمیز میکنم هم همه جا بهم نمیریزه هم زود تموم میشه. پاشو ....
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1
2740
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]