2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 60064 بازدید | 8722 پست
سلاممممم خداروشکررررر عزیزم 😍🧿 انشالله هرروز شاهد خوشبختی بیشتر داداشت باشی 😍♥️ خواهر مهربون🍓🫀

سلام مهربونم 

ان شاء الله 🤲

با دعای شما دوستان 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم صبحتون بخیرررررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️ من امروز می‌خوام یه غذای یخچالی بپذم 😂 بامخلفات داخل یخچال که دارن خراب میشن 🤦🏼‍♀️

کدو 

بادمجون 

هویج 

گوجه 

سیب زمینی 

ادویه ها 

رب 

پیاز داغ 

نگینی میکنم و حالت خوراک میپزم 

شوهرمم می‌تونه نخوره 🤐

چون ما صبح باهم قهر کردیم آماده شده بود بره گفتم آشغالا رو ببر بعد گفت الان که حاضرم  با این لباسا 😬☹️عمراااا 

🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️من نمی‌دونم مگه وظیفه منه یادآوری کنم آشغال داریم 

اتفاقاً بزار با پوست مخلفات بالا بیشتر شه 🫡

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام مهربونم  ان شاء الله 🤲 با دعای شما دوستان

سلام عزیزم 🍫🍓

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم صبحتون بخیرررررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️ من امروز ...

ساحلی 

خوب کاری میکنی 

فقط خودت نخوریا 😂😂😂

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2731
سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم صبحتون بخیرررررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️ من امروز ...

سلام ساحل 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آره با پوست بهتره خاصیتش بیشتر دیگه مجبور میشه ک خودش آشغالا یادش باشه 😀😀

ساحلی  خوب کاری میکنی  فقط خودت نخوریا 😂😂😂

حواسم هست 😂😂

سلام ساحل  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آره با پوست بهتره خاصیتش بیشتر دیگه مجبور میشه ک خودش آشغالا یادش ب ...

اره بخداااا 

محیا نه بخاطر حرفش فقط بخاطر حالت چهره ش حرصم گرفته نمی‌دونم چطور توصیفش کنم😂😂

خوبه آجی خداروشکر 

خداروشکر عزیزم 🍫😘🍫😘🍫

سلام بچه ها صبح بخیر  انشالله روز عالی برا همه باشه  وای بچه ها دیشب آخر وقت بود ک یکی ا ...

سلام عزیزم

آخی...چ خوب🤗

انشالله همیشه ب صلح و صفا باشه🧿💖

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
😂😂😂😂میتونم تصورش کنم و از حال اون لحظه دوستت بخندم 😂😂😂😂دوستای خوب نعمتن خداروشکررررر که اومد ...

قربونت برم‌من🫀🫀💖🫀🫀💖🫀💖

پس داداش کوچیکه که رفیق منه چی ؟😂😎 خداروشکررررر عزیزم ♥️💘🍓🫀

رفیق شما ک دردونه ی ماست...🫀😍🌹😂

سلام ساحلی...

دارم‌تصور میکنم این غذا چی میخواد از آب در بیاد😂 قطعا ک‌ خواهرم همه فن حریفه😂👍

اره همینکارو کن، ینی چی آشغالا رو نمیبره..😤😄

سلام ساحل جونم واییییییی من خیلی خوشحالم اصلا تو دلم انگار قند اب میکنن 

همش یاد اون مثال ک گفتی حتی اگ ظاهرت شیک باشه ولی زیر شلواری کهنه داشته باشی حالت گرفته میشه 😍😍😍😍نمیدونی حرفات چقد تاثیر داره رو زندگیم 

خدایا شکرت واسه دوست قشنگم ساحل جون خداجونم ب خودش و همسرش و تو دلیش سلامتی و عاقبت بخیری عطا کن امین 

خدایا شکرت ک امروز صب زود پاشدم شکرت شکرت شکرت💕💕💕

خدایا شکرت ک امروز خودم و شوهری و بچه هام سلامتیم😍😍😍خدایا شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت ک همسری دست و دلباز دارم شکرت شکرت شکرت 

خدایا شکرت ک همسری چیزایی ک لیست گرفتمو برام خرید شکرت شکرت شکرت 

خدایا شکرت واسه بارون ک بارید شکرت شکرت شکرت 💋💋💋❤❤❤❤❤❤

خدایا شکرت ک امروز شباهنگی کلی انرژی بهم داد

خدایا شکرت ک امروز 100تاسوره  توحید فرستادم شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت گل پسرام انقد باهوشن شکرت شکرت شکرت 

خدایا شکرت گل پسرم 5تا امتحاناشو خیلی خوب گرفته 

شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت ک خونه داریم شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت ک پول با برکت میدی شکرت شکرت شکرت

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
خداروشکررررر عزیزم 🫀🍫🍯 چه اسم های خوشگلی آرشام و الینا 🍓😍🧿به به  خوشحالم از آشناییت خوش ...

مرسی عزیزم قربونت برم اسم پسر بزرگم امیره 

مرسییییییی ک انقد خوبی مهربونم 

ب پای اسم خودت ک نمیرسه گل 😍😍😍😍😍😍😍

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤