2733
2739
...
ای معنای انتظار یک لحظه بایست/دیوانه شدن به خاطرت کافی نیست/یک لحظه بایست و یک جمله بگو/تکلیف دلی که عاشقش کردی چیست؟
زن دایی شوهرم متولد 1358 خیلی باهاش جورم سال 74 ازدواج کرده
ای معنای انتظار یک لحظه بایست/دیوانه شدن به خاطرت کافی نیست/یک لحظه بایست و یک جمله بگو/تکلیف دلی که عاشقش کردی چیست؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باردار نمیشه هرچی دوا درمون و بگین امتحان کرده ولی باردار نشده
2740
سلام دوستان من این ماه لتروزول خوردم 6 روز از پری میگذره هیچ علائمی از پزی هم ندارم. میترسم ب ب چ بزنم اخه روز 29 پری تست زدم - شد .چندروز پیش هم گذاشتم ب ب چ خراب بود خط تستش روشن شد ولی خط کنترل نیفتاد واسه چی اینقد عقب انداختم بنظرتون درضمن دوره هام 30 تا 32 روزس
خیلی خوشحال شدم از ته دل از خدا میخوام نی نی شو صحیح وسالم بگیره بغلش زیما جان شما چی میخواستی بگی؟
خوب حالا خبر منو برای امید به بارداری بخونید. البته یکی از دوستامون لطف کردن تاپیکشو زدن. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=933979
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
بارانی ایشالا شما هم بارداری این طفلی از طرف خانواده شوهر خیلی حرف شنید
2706