2752
2739
عنوان

یا خدااا چقد هزینه دندون پزشکیا بالاس 😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 81 پست
چیزی نگف یکیش نهفته س یکیش یکم زده بیرون ک چون داره دندون جلوییمو کج میکنه باید هرچی زودتر برم

پس واسه شما آسونه که نگفته من دوتا دندون بالاییم و نگفت همچین چیزی ولی برای دندونای فک پایین گفت عمل سختیه 

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔منم یه روز از پایان نامه ام دفاع میکنم بالاخره 😂
ببین دندونی رو که میخان عصب کشی کنن اول باید خالیش کنن دیگه. بعد عصب کشی میشه بعد پانسمانش میکنن بعد ...

اون دندونام ک عصب کشی میشه کوتاهتره نسبت ب بقیه گفت ظاهرشو درست کنم فلان میشه سه تومن اینم جز ترمیمه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون دندونام ک عصب کشی میشه کوتاهتره نسبت ب بقیه گفت ظاهرشو درست کنم فلان میشه سه تومن اینم جز ترمیمه ...

ازش مبلغ کاملشو حتما قبل از شروع کار بپرس که بعدا دبه نکنن و بگن ما که گفته بودیم!

اما بله جزئ ترمیمه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
2731
پس واسه شما آسونه که نگفته من دوتا دندون بالاییم و نگفت همچین چیزی ولی برای دندونای فک پایین گفت عمل ...

ب دوست منم گفتن

حتی گفتن باید رضایت کتبی بده چون شاید فکش تا چن ماه بی حس بشه

ولی چیزی نشد فقط یکی دو هفته درد داشت 

ازش مبلغ کاملشو حتما قبل از شروع کار بپرس که بعدا دبه نکنن و بگن ما که گفته بودیم! اما بله جزئ ترمی ...

اها همونو میخاستم بدونم ... اخه فرقش پس با کامپوزیت چیه تو کامپوزیتم دندونو همسان میکنن با بقیه مثل ترمیم میشه دیگه حالا واسه کامپوزیت ی قبمت میگن واسه ترمیم یک قیمت

یعنی هم اندازه کردن دندونامم همون ترمیمع؟

ببین وقتی اون دکتر دندون تورو خالی کرده که عصب کشی کنه بعدش باید پرش کنه دیگه! حالا این وسط موادشو بیشتر میکنه و روی زیباییشم کار میکنه و همه اینا ترمیم محسوب میشه و وظیفشه که انجام بده! 

اما با اینحال قبلش ازش مبلغ کاملشو بپرس 

بعضیا دندون گرد هستن

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..