2737
2734
پسر بیست روزه من احتمالا زردی شیر مادر داره
باید شیر خشک بخوره
اگه ثابت بشه که شیر من بچه رو زرد کرده یعنی دیگه نباید شیر مادر بخوره و شیرخشکی میشه؟
خیلی نگرانم
اگه در این باره تجربه دارین منو راهنمایی کنین
CafeMom Tickers
CafeMom Tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دختر من ۲ روزه بود بردمش بیمارستان گفتن زرده نگهمون داشتن گذاشتنش تو دستگاه ۲ روزه زردیش اومد پایین فقط اینکه یکسره باید خنکی بخوری تندو تند بهش شیر بدی تا ادرار کنه خوب میشه
پسر من از روز چهارم زرد شده
بیلی ناستر و خنکی و ... همه چی هم بهش دادم و خودمم خوردم اما هنوز زرده
دکتر گفت یه نوع زردی خاص هست که ممکنه به خاطر شیر مادر باشه
و موقتا باید شیر خشک بخوره
CafeMom Tickers
CafeMom Tickers
2740
سلامم نی نی من هم زردی داشت 3 روز زیر دستکاه بود زردیش. شد 12 و همةنطور موند بیست روزه شده بود دکتر کفت 2 روز شیرمادر قطع شه و فقط شیرخشک بخوره اکه خوب شد که دوباره شیرمادر شروع کنه که خداروشکر سفید شد و زردیش رفت. ولی اکر بعد قطع شیرمادر هنوز زردی بمونه باید ازمایش های ادرار و انزیمهای کبدی بدهنکران نباش انشالا بعد از دو روز شیرخشک خوردن زردی از بین میره
قبل از به دنیا اومدن نوزاد در مورد دستگاههای فتو تراپی (درمان زردی نوزاد در منزل)تحقیق کنید
دستگاه ما دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان ایران و استاندارد اتحادیه اروپا می باشد این دستگاه کاملا شرکتی می باشد و به هیچ عنوان دست ساز نیست
اجاره دستگاه تضمینی دریافت می شود
09125333746

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=318949&PostID=16887562#16887562
2706