2737
2739
عنوان

اون خانوم ک جاریش عکس شوهرش استوری کرده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 36 پست
جریانش چی بود؟؟

تولد شوهر این خانم بوده جاری آمده دوتا بچه ها را گذاشته بغل این آقا که عموشون میشه و عکس گرفته و تولد را استوری کرده این خانمم نوشته بود جاری کثافتم توله سگاشا گذاشته بغل شوهرم!!!!

آخه بچه را میگی توله سگ؟؟؟؟؟؟

همون که خودش و جاریش با سگ ازدواج کرده بودن رو میگی؟🙉

😅

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تولد شوهرش بود جاریش بچه هاش بعل عموش گذاشت بود نوشته بود برادر شوهر عزیزم تولدت مبارک بعد جاری نارا ...

اها جاری کار خاصی نکرد ک 

و من اندیشه کنان غرق در این پندارم، خدای عالم ، ز چه رو در همه باغچه ها سیب نکاشت؟ 
تولد شوهر این خانم بوده جاری آمده دوتا بچه ها را گذاشته بغل این آقا که عموشون میشه و عکس گرفته و تول ...

این حتما از قبل چیزی از جاری دیده ک اینجوری عصبی شده 

آخه الان کار خاصی نکرده 

و من اندیشه کنان غرق در این پندارم، خدای عالم ، ز چه رو در همه باغچه ها سیب نکاشت؟ 
2731
تولد شوهرش بود جاریش بچه هاش بعل عموش گذاشت بود نوشته بود برادر شوهر عزیزم تولدت مبارک بعد جاری نارا ...

واااا این ب نطرم خیلی عادیه عموشههه ها🫤🫤🫤🫤

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

خدا به دلش آرامش بده این مدل آدما اصلا آرامشی ندارن

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2740

میشه بگید از کجا تاپیکشو ببینم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
چرا اینجوری میگن  باید اجازه گرفت خودم شخصا اجازه میگیرم بعد استوری میکنم کاملا حق داشت

مگ عکس لختی بوده قاعده قانون خیلی خوبه ها مثلا من خودم دوسندارم یهو برم یجایی شام کسیم یهویی بیاد شاید امادگی نداشت باشه اما وقتی ی جشنی ک تو خانواده اولا دعوت شدیم بعدشم عکس زنونه ک نزاشت عمو بچه هاش بوده ۲۴ ساعت بعدم پاک میشه اصلا برای  کسیم اهمیت نداره نگاه کنه تو این بدبختیا کی ب استوری توجه میکنه اگرم ببین میگ چ دل خوشی دارناین خانوم کرده بودتش ی کوهی از خشم نفرت نسبت ب بچه های جاریش ک توله خطابشون کرد تازه این نصف خشمش تو خونه ببین چی ب سر شوهراورده بنظر من قاعده قانون خیلی سخت  صفت کار درستی نیست

یکچیزی بگم 

من از اون خانم طرفداری نمیکنم خودمم فکر میکنم حساسیت زیاد داشته چون که جاریش با شوهر اون که عکس نگرفته 

ولی نمی‌تونیم قضاوتش کنیم 

خودش گفت زیاد اذیتم می‌کنه آدم های حسود کم نیستن 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
مگ عکس لختی بوده قاعده قانون خیلی خوبه ها مثلا من خودم دوسندارم یهو برم یجایی شام کسیم یهویی بیاد شا ...

در هر صورت باید اجازه گرفت اینکه بی اهمینه نمیدونم ۲۴ ساعته توجیه خوبی نیست جاریش باید اجازه می‌گرفت شاید یکی دلش نخواد صورتش یا هرچی از خودش پخش بشه 

2706