2737
2734
زردی تا 6 روز اول بالا می ره بعدش با دستگاه می آد پایین البته قطره بیلی ناستر هم کمک می کنه زردی روی بینی و سیاهی پوست صورت تا 2 ماه می مونه جای نگرانی نیست ولی اگر سینه بچه زرد باشه خطر ناکه باید پیگیری بشه
عزیزم نگران نباش اگه زردی به خاطر شیر مادر باشه خطرناک نیست و تا موقعی که بچه زیر دستگاهه میاد پایین ولی به محض اینکه از دستگاه میاد بیرون دوباره میره بالا

در مورد قطع کردن شیر مادر هم نظر دکترا متفاوته بعضیها میگن قطع کنین بعضیها مخالفن ...در هر صورت باید انقدر شیر بدی تا بدن بچه به شیر عادت کنه...این مدل زردی ممکنه تا دو ماه هم طول بکشه و نیازی هم به دستگاه نداره..

البته باید همه ازمایشات تکمیلی رو بدی تا مطمئن شی که زردی به خاطر شیر مادره....

هیچ ربطی هم به تغذیه خودت نداره

اینا تجربیات منه که دوتا پسرام تقریبا تا دو ماهگی زرد بودن...و کلی ازمایش و دکترو....

نه چرا دیگه شیر مادر نخوره فقط شیر مادر رو چند روز قطع میکنن تا ببینن علتش اونه یا نه...تازه خیلی از دکترها هم با این روش مخالفن
سکوتم از رضایت نیست.....دلم اهل شکایت نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوست من من چون بچه خواهرم تا 30 روز زردی داشت خیلی واسه بچه خودم تحقیق کردم که زرد نشه ونیجه عالییییییییییییییی گرفتم ببین زردی از راه مدفوع دفع میشه اینکار که بهت میگم 2 روزه عالی میشههههههههه به هرکس گفتم راضیییییییییییییی بوددد برو از عطاری فلوس بخر فلوس یه چوب لوله ای هست که داخلش یه دایره هایی مث سکه هست اون سکه ها رو تو عرق کاسنی خیس کن تا رنگش قهوه ای تیرههههههههه بشه و غلیظ بشه مث تمر بعد روزی 2 بار یه بار صبح یه بارم شب بده هر بار یه ربع قاشق چای خوری به اندازه ایی که مزه مزه کنه بعد از راه مدفوعش همه کثیفی های معده وگوارشش رو تمیز میکنه و زردییش بطور معجزه آسایی میره و دیگه خبری از نفخ و دل پیچه و کولیک نوزادی نیستتتتتتتتتتتتتتتتت
خدایا در میا ن اشکهای من شبنم با وفا تویی
حرف دکترا چرته چون شیر مادر روزهای اول به اندازه ایی نیست که بچه زیاد بخوره و مدفوع کنه میگن از شیر مادره
نذار شیر خشکی بشه از مواد آرایشی هم واسه بچت استفاده نکن مث پودر وسرویس خوابش پنبه باشه که حساسیت نگیره
خدایا در میا ن اشکهای من شبنم با وفا تویی
دختر من تا 50 روز زرد بود و دکتر به من گفت خوب میشه ولی ی کم طول میکشه آز ادرارم براش نوشت که چیزی نبود نگران نباش
دختر کوچولوی من الهی همیشه سلامت باشی و از هر چیز بهترینش نصیبت بشه مامان ی عالمه دوست داره و همیشه از خدا میخواد مواظبت باشه
عزیزم نگران نباش شیر رو دو یا سه روز قطع میکنن زردی که پایین آمد و شرایط نرمال شد دوباره میتونی بهش شیر بدی. فقط با شیشه بهش شیر نده عادت نکنه. پسر من 2 شب بیمارستان خوابید و زردیش زود پایین امد. احتیاج نشد شیر من قطع بشه ولی پسری بود که یه کم طولانی شده بود زردیش شیرمادر رو قطع کردن و شرایطش نرمال شد. بعد هم بهش گفتن دوباره شیر بده ولی آزمایشهای روتین رو هم انجام بده. تو بعضی شرایط باید شیر مادر قطع بشه. نگران کننده هم نیست و بعدش دوباره شیر میدی...انشالا که زودی خوب میشه...
2740
ممنون دوستان
دیروز دوباره ازمایش دادیم زردیش رو 8 و نیم بود دکترش گفت هیچ چی ندم جز شیر خودم تا خوب بشه
گفت رو به بهبود داره میره
فقط چون دو روز شیر خشک خورده خیلی بد سینه مو می گیره
امیدوارم اونم عادی شه
CafeMom Tickers
CafeMom Tickers

دخترمن زردیش۱۶بود.حجامت کردم .شد۱۴.قطره بیلی نایسترم بهش دادم ولی رنگش زرده .میگن اگ یرقطره ازشیرتوبریزی روناخنت اگ سرجاش بمونه زردی ازشیرمادر.ولی اگ سر بخوره ازکبدبچس.مال منک ازشیرمه.ازدیشب گل ختمی خیس کردم ابشو میخورم انگاررنگ بچم زردیش کمترشده.البت انبه هم میخوردم ک بی تاثیر نبود تو رنگ زردش.بازم باید برم ازمایش فردا ک پایین اومد یانه.انشالله پایین اومده باش