2737
2734

خودم نمیتونم عکس بزارم گوشیم مشکل داره اگه کسی مایله عکس بزاره بقیه هم ببینن ثواب داره براعید تغییروتحول بدیم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ازبی جایی مال من انگارشکم گاو ترکیده توش😂😂😂😂

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا اگه یکی گذاش:///

میخوام پرت بشم تو یک چاه عمیق و ببینم که از سرزمین عجایب سردرآرودم، میخوام پیترپن سرزده بیاد و منو به ناکجاآباد ببره، میخوام یه جادوگر پاهامو تبدیل به دم ماهی کنه تا به اعماق دریا سفر کنم، میخوام فرشته مهربون منو تبدیل به یه عروسک چوبی کنه تا از انسان بودن نجات پیدا کنم، کاش مثل یک خوناشام دویست سال در تابوتی تنها میخوابیدم و بعد وقتی بیدار شدم... هیچ چیز... نیست!
2740
بنظرم نذارید بعضیا اونقدر تعداد لباساشون کمه که به کمد نمیرسه یه موقع میبینن دلشون...

میشه بگین ما از دست اون بعضیا دقیقا چیکارکنیم ک دلشون نخواد؟  😑😑 دیوونه شدم تو این سایت از دستِ این کامنته😒

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
بنظرم نذارید بعضیا اونقدر تعداد لباساشون کمه که به کمد نمیرسه یه موقع میبینن دلشون...

خوب عنوانو میبینن نیان بعدشم فکرنکنم کسی ازمن کمتر باشه لباساش 

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2706