2737
2734
عنوان

حشره ساس در هتل توی کیش اقامت داشتیم بودش کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2216 بازدید | 117 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چمدونو اوردی خونه 

ساس با چشم مشخصه یا خیلی ریزه ؟

نمیخوام بترسونمت ولی ما فامیلمون خونشون ساس اومد تمام وسایل خونه مبلا فرشا کمدارو با وجود سمپاشی ها انداختن دور چندسال پیش نزدیک سیصد میایون دوباره وسایل خونه گرفتن 

میخوای برو ازکارشناس یا دکار بمرس اینجا جیزی حالشون نیس

2740

ساس بیشتر توی چوبا نفوذ می‌کنه منم وقتی مجرد بودم خونمون داشت،مبلا و تختارو دور انداختیم

چوب کفی تخت داداشم نئوپان بود بیشتر توی اون بودن 

نفتالینم زدیم نرفتن،دیگ دور انداختیم،خیلی سخت میرن

ولی شما نگران نباش جوانب احتیاط رو رعایت کردین دیگ

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
انشالله ک نیس لباساتونو نپوشید بندازید دور بنظرم

همه رو انداختم دور همشونو فقط نگران اینم که وقتی رسیدیم فرودگاه ماشینمون توی فرودگاه پارک بود و با ماشین خودمون تا دم خونه اومدیم من فقط نگرانیم اینه که مبادا توی ماشین افتاده باشه وگرنه که لباسامون همه رو انداختیم دور

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
همه رو انداختم دور همشونو فقط نگران اینم که وقتی رسیدیم فرودگاه ماشینمون توی فرودگاه پارک بود و با م ...

خب زنگ بزن ی کارشناس خوب بگو قبل ازاینکه اصلا بخواد پیداش شه یا زاد و ولد کنه ماشینو برا خیال راحت خودتون سمپاشی کنید 

همه رو انداختم دور همشونو فقط نگران اینم که وقتی رسیدیم فرودگاه ماشینمون توی فرودگاه پارک بود و با م ...

ان شاالله نیومده 

کاش همونجا کیش که بودین سریع میرفتین یک دست لباس جدید میخریدی و میپوشیدین 

چمدونو اوردی خونه  ساس با چشم مشخصه یا خیلی ریزه ؟ نمیخوام بترسونمت ولی ما فامیلمون خونشون سا ...

نه چمدون رو گذاشتیم توی هتل و اومدیم اصلاً با خودمون هیچی نیاوردیم لباسامونم دم در انداختیم کیسه زباله گذاشتیم توی بیابون و حدود و ساعت توی آفتاب کیش نشستیم می‌دونی که آفتاب کیش خیلی خیلی سوزانه و ما به خاطر اینکه یه لباس تنمون باشه که حداقل بتونیم سوار هواپیما بشیم مجبور شدیم توی آفتاب بشینیم و بعد وقتی رسیدیم سوار ماشینمون شدیم اومدیم تا درب خونه لباسا رو تو کیسه زباله انداختیم و کلاً لخت رفتیم خونه دوش گرفتیم اما نگرانیم از بابت ماشینی که مبادا توی ماشینمون افتاده باشه وگرنه که جز موبایل و شارژر و کارت‌های بانکی و لباس تنمون چیز دیگه‌ای باهامون تو ماشین نیومد بعدشم لباسامونو کلاً همه رو انداختیم دور اصلاً وارد خونه نکردیم

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
ان شاالله نیومده  کاش همونجا کیش که بودین سریع میرفتین یک دست لباس جدید میخریدی و میپوشیدین&nb ...

پول دیگه نمونده بود برامون

2706