2733
2739
عنوان

مجردای بالای۳۰ وتنها وبیکار بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 6191 بازدید | 359 پست
شاید خیرتو می‌خواد که الان چند نفر دارن راهنماییت می‌کنن.  توکل کن به خدا و یه مسیریو پیش بگیر ...

اره ممکنه اگه ازدواج میکردم تاالان بدبخت میشدم و زندگی بدی دلشتم

شاید خیروصلاحم اینه کاش ادم درک میکزد حکمت خدارو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونید بچه ها یمدته دارم سعی میکنم با ازدواج خداحافظی کنم و بپذیرم که قسمتم نیس...اینجاش دردناکه چق ...

استارتر جان تو زمانه ای که ین ازدواج بالا رفته ، تو سن زیادی نداری 

خیلیا تو همین سن ازدواج میکنن 

اون کاربر درست گفت ، یه رشته ای انتخاب کن تو دانشگاه که بتونی آزمون استخدامی شرکت کنی ، مثل ادبیات فارسی 

الان من به خاطر رشته ی تحصیلیم نتونستم تو آزمون آموزش و‌ پرورش کردت کنم

استارتر جان تو زمانه ای که ین ازدواج بالا رفته ، تو سن زیادی نداری  خیلیا تو همین سن ازدواج می ...

درست میگی عزیزم تنها دلخوشیم اینکه سن ازدواج بالا رفته

کاش به دخترامون از بچگی جای شوهر درکنارش کارو تلاش و پول دراوردنم یاد بدیم

زمان ما همه تو سرمون فقط ازدواجو کردن

2731
عزیزم اگه اذیت نمی‌شی، می‌تونی تجربه ی بدتو با ما در میون بذاری. شاید با حرفات یکیو نجات دادی. متعاق ...

عزیزم آخه شرایط و تجربیات آدمها با هم متفاوته.

ممکنه من یه حرفی بزنم که واسه بقیه مناسب نباشه اما تو شرایط من باید جور دیگه رفتار میشد. قابل تعمیم نیست اینطور تجربیات.

گاهی روزگار آدمو پیر میکنه تا یه درست و غلط کوچیک بهش یاد بده.

من تو یه سال اخیر جوری موهام سفید شده که نگم اصن😅

میدونید بچه ها یمدته دارم سعی میکنم با ازدواج خداحافظی کنم و بپذیرم که قسمتم نیس...اینجاش دردناکه چق ...

چرا کاریو انجام بدی، که ناراحتت کنه. چرا منفی بافی. نه نکن. هر روز از خواب بیدار شو. نعمت هاتو بشمار و بابت یکی یکیشون از خدا تشکر کن. چرا آینده بدی که هنوز نیومده رو برای خودت پیشبینی می‌کنی؟ نکن. هر روز به خدا خوش گمان باش. ازش بخواه، اونم نه با ناراحتی، با ذوق. خدا بزرگه. 

من همه عمرم مثبت بودم افکار مثبت داشتم 

همیشه درمسیر ازدواج بودم

همه کار که لازم بوده خودم وخانوادم کردیم

توسل به خدا و ائمه و...

اما دیگه کم کم فکر میکنم تا خدا نخاد هیچ اتفاقی نمیفته در واقع باید خدا ازدواجو توی سرنوشتمون بزاره  وگرنه هرچی لازم بوده کردم

میدونید بدترین چیز چیه اینکه هیچوقت هم نمیتونم مادرشم😢

این چ حرفیه اخه؟ همکار من ۴۰ سالگی ازدواج کرد.الان ۵۰ سالشه و  دوتا بچه خوشگل و سالم شیر ب شیر داره

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
چرا کاریو انجام بدی، که ناراحتت کنه. چرا منفی بافی. نه نکن. هر روز از خواب بیدار شو. نعمت هاتو بشمار ...

میدونم هرچی میگی درسته

منتهی ادم دل شکسته و ناامید سخت پامیشه

من دارم تلاش میکنم پاشم و زندگی خودمو بسازم حتی بدون رویای ازدواج

میدونی مشکل انگیزس من دل مرده شدم حس میکنم افسردگیم زده بالا دیگه زندگی برام معنی نداره انگار

میدونی به نظر منکه اونقدر هم سنت بالا نرفته که ناامید بشی منم مثه تو بودم اما ۳۴سالگی یه خواستگار خوب اومد و ازدواج کردم ،قبلش هرچی خواستگار میومد به دلایلی نمیشد ، اصلا میدونی وقتی یه موضوعی خیلی ذهنت رو درگیر کنه انگار توش گره میفته و نمیشه ،به نظرم اصلا دیگه به ازدواج فکر نکن ،تا ذخنت آروم بشه و مطمئن باش به وقتش برات اتفاق میفته ،الان سن ازدواج رفته بالا

من جای شما نیستم شاید نتونم حتی درکت کنم ، اما فرضا که خودمو جای شما تصور میکنم هیچوقت تا این حد خونه نشین نمیشدم ک تمام فکرم ب سمت ازدواج بره برا خودم هدف تعیین میکردم دنبال آرزو و علاقم میرفتم کارهایی ک دوسداشتم میکردم از زندگیم لذت میبردم خودمو قانع میکردم همه چی ازدواج نیست ،،، بهش فک نمیکردم اگ قرار باشه بیاد خودش میاد حداقل کاری ک میتونم برای خودم بکنم اینه ک خودمو آزار ندم رها کنم دیگه براش صبر نکنم روحمو خسته نکنم بذارمش کنار خودمو اینجوری پیر نکنم