2733
2739
سلام نگین جون با اجات منم یه سوال بپرسم؟

به نظرتون لباس رنگ نباتی قشنگه یا سفید باشه
عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به نظر من نباید زیاد پیرو مد باشید باید ببینید به صورت و استخون بندی شما چه تیپ لباس عروسی میاد.البته باید به روز هم باشه .رنگش هم باید با رنگ مورد علاقه شما و آرایش صورت شما و رنگ پوستتون هماهنگی داشته باشه.

اما در کل امسال بیشتر لباسهای دنباله دار مد هست که البته برای باغ میشه استفاده کرد و برای سالن نباید دنبالش زیاد طولانی باشه.
اینستاگرام sara.tolouie
به نظر من نباید زیاد پیرو مد باشید باید ببینید به صورت و استخون بندی شما چه تیپ لباس عروسی میاد.البته باید به روز هم باشه .رنگش هم باید با رنگ مورد علاقه شما و آرایش صورت شما و رنگ پوستتون هماهنگی داشته باشه.

اما در کل امسال بیشتر لباسهای دنباله دار مد هست که البته برای باغ میشه استفاده کرد و برای سالن نباید دنبالش زیاد طولانی باشه.
اینستاگرام sara.tolouie
2738
مرسی البته حق با مونیکاست همه ی لباسای نباتی پیرو مد اروپا دوخته میشن
عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
من عروسیم ماه پیش بود لباسم و دنباله دار نگرفتم اما تورم و دنباله دار گرفتم
اونم یکم اذیتم کرد
لباس که دنباله دار باشه دیوونه میشه آدم
لباسم این شکلی بود:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=112947&postID=5102407
2706