2733
2734
سلام مامانا من یه پسر سه ونیم ساله دارم که خداروشکر از هر لحاظ خوبه تنها مشکلش اینکه خیلی احتیاط کاره و اصلا مثل بقیه پسربچه ها اهل ریسک کردن و شور و هیجان نیست مثلا میره پارک خیلی کم سرسره بازی میکنه یا بازی پرشی انجام نمیده یا بهش میگم برو پارک بادی مخصوص بچه ها میگه نمیرم بلد نیستم یا ماشین بازی توی شهربازی رو نمیره خیلی براش ناراحتم چون پسر هست دلم میخواست جسورتر بود ولی نیست میخواستم بدونم این رفتارش غیره طبیعیه یا نه؟؟؟؟ تورو خدا راهنماییم کنین خیلی غصه میخورم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
بذار با یکی که بزرگترش بره برا بار اول مثلا پارک بادی .یعنی یه بچه ایی رو که مثلا پنج ساله باشه و ترجیحا دختر باشه رو باهاش همونجا دوست کن بعد بذار باهم برن مثلا استخر توپ یا پارک بادی یا هر بازی رو که انجام نمیده .بار اول که با یکی رفت بارهای بعدی خودش تنها با شوق زیاد حتما میره
ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری