2733
2734
عنوان

نظرتون راجب لانگ دیستنس یا رابطه مجازی

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 59 پست
وای اسم رابطه لانگ میاد یاد سادگی و عاشقی خودم میوفتم عصبی میشم. من برم اسی. فقط میگم مراقب باش زیاد ...

باشه عزیزم :)

پروف خودتی ؟

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 
عزیزم هر سوالی داری تا جایی که بتونم راهنماییت میکنم 💗

مرسی گلم

چ سختی هایی داره؟ چجوریه مسیرش 

کجاش سخت تر بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رابطه هایی که همدیگه را از نزدیک نمی بینن هفتگی، شناخت توش حاصل نمیشه ...

به نظرم وقت میگیره و عاشق تصورات مون از اون آدم میشیم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
رابطه هایی که همدیگه را از نزدیک نمی بینن هفتگی، شناخت توش حاصل نمیشه ... به نظرم وقت میگیره و عاشق ...

قراره همو ببینیم و کنار هم باشیم چند وقت دیگه تا بهتر همو بشناسیم

تو شناخت دچار اشتباه می‌شی و وابستگی بزات پیش میاد. ممکنه به دلایلی بهم بخوره و اون موقع تو دوره سوگ پوستت کنده می‌شه تا فراموشش کنی و باهاش کنار بیای. به نظرم اگه اوکی نشید که احتمالش هست جون هنوز همو کامل نشناختین خیلی سخته. ممکنه هیچ موقع فراموش نشه و  آسیب‌هاش یه چاله بزرگ تو دلت بذاره.

منم یه سالو نیمه الان تو رابطه لانگم.. :)

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

خیلی سخته ولی اگه به پای هم بمونید تهش خیلی قشنگه

منو و همسرم لانگ دیستنس آشنا شدیم دو سال لانگ دیستنس بودیم بعد دو سال ازدواج کردیم

تو اون دو سال فقط ۲ بار همدیگه رو دیدیم وهر بار یک هفته باهم بودیم

خیلی سختی کشیدیم خیلی تلاش کردیم ولی جون واقعا همو دوست داشتیم بهم رسیدیم

اگه از ۷ ماه تا ۱ سال اومد به دیدنت بدون دوستت داره اگه نه بدون بازیت میده

این تجربه شخصی منه

من آیینه تو هستم...