2733
2739
عنوان

دیشب مادر شوهرم مهمونمون بود اما.....

3554 بازدید | 127 پست
از دیشب سردرد و اعصاب خوردی و امشب هم دعوا جواب احترام من به مادرشه؟
خوبی که از حد بگذرد........................نادان خیال بد کند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مطابق معمول به من محل نمیده بعد شام هم دو ساعت تو اتاق داره با شوهرم حرف میزنه من و بچم هم جلو تلویزیون فیلم میبینیم بعد هم خداحافظی کرد و شوهرم برد برسونتش!
2738
اﻱ ﺑﺎﺑﺎ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺳﺨﺖ ﻧﮕﻴﺮ ﻣﺎﺩﺭﺷﻮﻫﺮ ﻣﻨﻢ ﻭﻗﺘﻲ ﺯﻧﮓ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩﻱ ﻛﻪ اﻭﻝ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻩ ﺑﻪ ﺟﺎﻱ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﭼﻂﻮﺭﻩ ﺑﻌﺪ اﺯ ﺳﻼﻡ ﻣﻴﮕﻪ ﭘﺴﺮ ﻣﻦ ﭼﻂﻮﺭﻩ!!!!
منم از سردرد خوابم نبرد و شوهرم که اومد چیزی نگفتم که دعوامون نشه امروز هم تا شب تمرین کردم چطوری با محبت و آروم بهش بگم ناراحتیمو هنوز حرفم تموم نشده شوهرم میگه بسه تو خیلی حساسی خسته شدم از اخلاقت الان هم قهره
نگو به شوهرت چون اینطوری پیشش آدم بده میشی .. سیاست مادر شوهرا همینه با رفتارشون لج عروسو در میارن بعد عروسه میره به شوهره گله میکنه و ...
آهای روزگار میشه افتخار بدی دو قدمم با ما راه بیای ؟؟!!!

ﻭﻧﻲ ﻣﻨﻢ ﺩﻳﮕﻪ اﺯ ﻫﻤﻮﻥ اﻭﻝ اﺣﻮاﻟﭙﺮﺳﻲ ﻣﻴﺮﻡ ﺭﻭ ﺳﺎﻳﻠﻨﺖ و ﺑﺎ اﺭﻩ ﻧﻪ ﺟﻮاﺑﺸﻮ ﻣﻴﺪﻡ اﺩﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻴﺨﻮاﺩ ﻛﻤﺒﻮﺩ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻛﻨﻪ
2706