2737
2739

بچه ها دوستم ۱۸ هفته هست ابله گرفته 

خیلی ناراحته رفته دکتر از داده

گفته بره سونو 

کسی تجدبه مشابه داشته؟نی نی تون حالش چطوره الان خیلی ناراحتشم

هی گفتم مواظبت کن گوش نمیکرد همش میرفت مهمونی🤦‍♀️

خدا همه برای صبر و عاقب بخیری پسرم دعا کنید اگر احتیاج به دعا داشتی تو یکی از تاپیکام بگو برات دعا میکنم💖

چرا خنگ بنده خدا

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا خنگ بنده خدا

اخه اصلا به حرف گوش نمیده صدبار گفتم تو این فصل مواظب باشه 

خدا همه برای صبر و عاقب بخیری پسرم دعا کنید اگر احتیاج به دعا داشتی تو یکی از تاپیکام بگو برات دعا میکنم💖
اخه اصلا به حرف گوش نمیده صدبار گفتم تو این فصل مواظب باشه 

عزیزم چقدر امضاتون ناراحت کرد انشالله خودتون سالم باشین

برای من دعا کنین

دعا برای حاجت سخت بلدین شما؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2740
یکی از بلاگرا  بستری ام شد ولی بچش سالم دنیا اومد

هفته ش بالا بود؟یا اوایل بود؟

عزیزم چقدر امضاتون ناراحت کرد انشالله خودتون سالم باشین برای من دعا کنین دعا برای حاجت سخت بلدین ش ...

حتما عزیزم.رفتم حرم یادت میکنم

زنداداش منم حامله است تو عید ابله مرغون گرفت رفت دکتر یه ازمایشی داد دکتر گفت مشکلی نیست 

چندهفته بودن عزیزم

وای منم ۱۰ هفته م خیلی می ترسم اما واقعا دست خود آدم نیست برام دعا کنید بچه م سالم و سلامت بیاد بغلم

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
 دست خودش که نبوده بیچاره اونی که داشته و با وقاحت تو مهمونی حاضر شده مقصره.

اون ک اره ولی خب خودشم مراقبت نمیکرد فکر کن رحمش دوشاخه بجای استراحت پیاده میره بیرون میچرخه 

اصلا نصیحتش میکنی انگار با دیواری🤦‍♀️

2706