2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم حالت های مختلف امتحان کن شایدتوی حالت ارامش بیشتری داره مثلایبارکناربکش کنارش یبارتوبغل بگیر روزمین بشین یبار صندلی ببین توهیچ حالتی نمیخوره ؟عطری ادکلن خاصی استفاده نمیکنی ؟بعضی بچه ها حساسن مادرشوت ی عطرادکلن خاصی بزنه تواون حالت شیرنمیخورن چون بچه ب بودی بودن مادرعادت میکنه بعضی هاشونم حساس نیسان بعضی بچه هام حالت خاصی فقط شیرمیخورن . مثلامادربایدکنارش دراز بکشه یا راه بره یاروصندلی بشینه یکم صبرحوصلت بیشترکن میدونم سخت مثلاحالتای مختلف انتحان کن توبازه های مختلف بش بده مثلانشستی اون موقع نخوردده دقه بعدامتحان کن مجدد شایدبتونی حالتی پیداکنی ک بچه راحتتردستت بیا د

بخدا من تو پسرم دیگه دیوونه شدم اونقد سرپا میگردوندم ورا میرفتم بلکه بخوره اخرش سیاتیک وحشتناک گرفتم بخداقسم ازصب تا شب پوشکش خشک بود دکتر میگف بذار گشنه بنونه بخوره چهارپنج ساعت گشنه نگهش داشتم دیدم اصلا درخواست شیر نداره وگریه هم‌نمیکنه یه کاغذچسبوندم دیوارساعت شیرخوردنشو نوشتم دوساعت به دوساعت هرحوری شده بهش شیر دادم مثلا پسرمن وقتی شینمو میشستمو خیس بود خوب میخورد.یا کنارسینک شیرمو میخورد.الان دخترم یکی دوهفتست بزور شیرنو میخوره میدونم یه روزی باز عاشق شیرم میشه

2738