2733
2734
عنوان

چرا همه پسر ها قد کوتاه شدن 😥😁😀🤦🤦🤦

| مشاهده متن کامل بحث + 2382 بازدید | 195 پست
جدی چه خوب  ترک ها میگن قد بلندن ولی این اخلاق غیرتی رو دارن ادم حوصلشونو نداره

ترکی؟

من لرم تا ناف پسرامونم نیستم البته قدم کوتاهه خودمم158 ام 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
تازه خود پسرا دختر بلند تر از خودشون رو دوست ندارن یه خواستگار داشتم چهارسانت از من بلندتر بود ولی ا ...

اره خب حق داشت 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واقعا ۱۸۰ هستی؟ ماشالله دیگه خیلی بلندی چی شد ایتقدر رشددکردی

بله 180.

خانوادگی بلند هستیم. 

کوتاهترین دخترمون 175 قدش. 

مردامون همه بالای 185

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2742
ترکی؟ من لرم تا ناف پسرامونم نیستم البته قدم کوتاهه خودمم158 ام 

من نه فارسم 

اها لرین پس اره لر هاهم قد بلندم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
بله 180. خانوادگی بلند هستیم.  کوتاهترین دخترمون 175 قدش.  مردامون همه بالای 185

اها خوبه 😥

2740
اها خوبه 😥

ژن بابامینا بلند. 

مامانمینا متوسطن خیلی بلند نیستن

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
ژن بابامینا بلند.  مامانمینا متوسطن خیلی بلند نیستن

من هردو طرف بلندن 😀

واقعا ۱۸۰ هستی؟ ماشالله دیگه خیلی بلندی چی شد ایتقدر رشددکردی

چه ربطی به خورد و خوراک داره تو ژنه ادمه 

شوهر منم ۲۰ سانت ازم بلندتره،باکفش اصلا اختلاف قدمون تو چشم نمیاد،به نظرم خیلیم استاندارده

اره خب کفش میپوشی دیگه ولی ۲۰ سانت خیلیه 

2706