2733
2734

یه پسری تو اقواممون بود

بالای ده سال اصرار کرد که باش ازدواج کنم

مالی و شغلی صفر بود

دختر باز تیر بود، دوس دختر و رابطه ۵ ساله داشت باز به من می‌گفت زنم شو

بعد یهو زنگ میزد که به مشکل مالی خوردم، چقد رو کمکت حساب کنم؟ 😂😂

بعد میخواستم خونه بخرم میگفت پولش رو بده من مغازه بخرم خونه رو بعدا بازم جمع میکنی میخریم

قیافه و قدم نداشت

نمیدونم در خودش و من چی دیده بود 😂

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میمون هرچی زشت تر اداش بیشتر😂

ببین روحیه‌ی این رو اگه من داشتم تو تهران حکومت خودمختار اعلام میکردم 😂

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
خوب تو چرا باهاش در ارتباط بودی ؟؟

گل فامیل نزدیک بود

یهو پیام میداد

یا تو مهمونی می‌پرید کنارم مینستر و درافشانی میکرد

ارتباط دوسویه نبود

فقط شنونده بودم 😂

2740

خلاصه یه جاروبرقی لاشی بود 😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اخرش چی شد 

مشخصا زنش نشدم

اوه روزی که نامزدیمون رو اعلام کردیم از این رو به اون رو شد

طفلی برای اینکه کم نیاره سریع یکی از دوس دختراش رو گرفت

دیگه هم نیومد سمتم. فقط هرجا میبینه اخم و تخم میکنه

ایشالا خوشبخت باشه

مشخصا زنش نشدم اوه روزی که نامزدیمون رو اعلام کردیم از این رو به اون رو شد طفلی برای اینکه کم نیار ...

باز خوبه دست از سرت برداشت😂😂

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
یا خدا ...‌تو چی میگفتی؟آخرش چی شد

من پیاما رو که اصلا ج نمی‌دادم

ولی زنگی که زد و پول خواست گفتم رو من هیچی حساب نکن

میخوام خونه بخرم

که فرمود این رو بده من، تو زرنگی باز جمع میکنی خونه میخری برامون، یعنی حتی تو فکر پس دادنشم نبود 😂 

طفلی خیلی سعی کرد از بغلم یه چیزی بهش بماسه ولی قسمتش نشد 

وای این چی بود دیگه

این دیگه تهش بود😂

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
2706